Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36
  1. #11

    Domyślnie

    Dziękuję, fajnie że Ci się podoba. Reportaż trudny być, zwłaszcza po ciemku .

  2. #12

    Domyślnie

    O! I ja też jestem. TNX za uzupełnienie
    D300 i kilka butelek z denkiem ale bez szyjki...


  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jakubs Zobacz posta
    anchel masz rację mieszkam 100m od skrzyżowania, które w Katowicach uchodzi za rynek .

    Jednak mogłem wybrać inny temat, a wybrałem taką zatrzymaną na krótką chwilkę dziewczynkę w ciekawej szaro burej, jak mi sie wydaje, oprawie, bo jak wiadomo lubię tak przedstawiać to, co widzę. Nawiasem mówiąc przyroda nie pasjonuje mnie fotograficznie, chyba że chodzi o wydobycie z niej abstrakcji.
    Ech, również nie przepadam za fotografowaniem widoczków ale po 5 minutach mogłem znaleźć się albo w połowie drogi do centrum (skrzyżowanie pod gimnazjum niewątpliwie ciekawe jest :P) albo na początku drogi do pobliskiej wsi. Już wolałem to drugie.

    I zazdroszczę spostrzegawczości, fajnie wyczułeś moment.
    D300s ; F100 ; T 17-50/2.8 ; N 28-70/3.5-4.5 ; N AF 50/1.8D ; N AF 85/1.8D ; N AF-S 70-300/4.5-5.6 VR ; SB-800
    www.piotrnosek.pl <-- zapraszam!

  4. #14

    Domyślnie

    No dobra mamy za sobą dosyć melancholijny miesiąc pieciu minut, do którego tak naprawdę trudno napisać jakiś techniczny komentarz... Widać, że jest jakieś przesilenie, także sam je czuję w moim zostaniu moderatorem, jednak jeśli ktoś chciałby dalej współtworzyć Zadania Tematyczne i widzi sens ich rozwoju, to proszę o przesyłanie propozycji tematów.... a potem głosowanie i może spróbujemy coś wyprodukować... Piszę to w momencie dosyć smutnym, bo wczoraj sie dowiedziałem, że jm zrezygnowała z zabawy na forum, co było dla mnie jakimś ciosem, jednak jesli ktoś zechce mnie wesprzeć to zapraszam serdecznie.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jakubs Zobacz posta
    anchel masz rację mieszkam 100m od skrzyżowania, które w Katowicach uchodzi za rynek .
    Taki OT: Nie dawniej jak wczoraj byłem w Katowicach i przemieszczałem się z dworca do Szopienic. No i sobie pojechałem tramwajem, bo najłatwiej. Ogólnie załamka - jak to miasto podupadło Domy się sypią, brudno, rozpier**cha i to kilometr od niby centrum. Jako osoba, która kilkanaście lat spędziła na Śląsku i bywała w K. nieraz, jest to dla mnie przygnębiające Niby narzekam na Warszawę, ale od dzisiaj się poprawiam.

    Cytat Zamieszczone przez jakubs Zobacz posta
    Piszę to w momencie dosyć smutnym, bo wczoraj sie dowiedziałem, że jm zrezygnowała z zabawy na forum, co było dla mnie jakimś ciosem, jednak jesli ktoś zechce mnie wesprzeć to zapraszam serdecznie.
    Jak to ?

  6. #16

    Domyślnie

    PW z propozycja tematu poszło...
    Pozdr. Darek
    D200|F70D|Naf-s:12-24/4,50/1.4|To:20-35/3.5-4.5,28-70/2.6-2.8,100/2.8|Zenitar16/2.8|SB-900/600|SlikPro700DX

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zbigniew Zobacz posta


    Jak to ?

    Popatrz ja Jej podpis i kiedy napisała ostatniego posta. W niebezpośredni sposób potrwierdziła to też na PW.

    No, ale miejmy nadzieję, że za jakiś czas się stęskni...

  8. #18

    Domyślnie

    helou koledzy, fajne zdjęcia, niestety nie mogłem się dołączyć w grudniu ale obiecuję poprawę,
    temat zaraz obmyślę i heya
    Najbardziej podobają mi się prace darsedza, anchela i Zbigniewa (widział bym tylko zdecydowanie więcej dołu), bardzo ciekawa praca jakubsa (świetny nastrój) a mziel to w fajnej okolicy mieszka hłe hłe

    Bardzo mi przykro słyszeć że jm się wycofała z forum, jestem jednak pewny że czyta ten wątek i korci ją żeby coś naskrobać hehe
    jm wracaj...
    Pozdrawiam TeMaTyCzNyCh
    Pozdrawiam Tomasz
    D-7000, D-80, F-601m, N18-105dx VR, N18-70dx, N70-300VR, SB-800, kilka sowieckich słoików


  9. #19

    Domyślnie

    Nikt się nie kwapi zatem ja po kolei:

    anchel - mocno wyciągane z cienia co chyba widać i przesadziłem "zleksza" z obróbką. Co najważniejsze to jest rzeczywiście 5 minut od domu, ale do tej pory jakoś nie miałem zaparcia żeby tam wędrować. Ale mnie ZT zmusiły ;] - nie oceniam, ale mi się średnio podoba...
    cold - wydaje mi się, że to crop bo widać mocne ziarno. Ale nic to bo kadr niezły. Bardzo niezły nawet.Nie wiem jak ty to robisz stary ale te twoje ramki, choć mocne nie burzą kompozycji zdjęcia. **** z plusem
    eef - no trochę słabe te fajerwerki ;] W dodatku coś dziwnego, jakiś kształt się uwidacznia w dolnej części zdjęcia. Oj nie postaraliśmy się. *** ale co tam z plusem na zachętę.
    fenek - świetny pomysł z tym słońcem za znakiem. Ale bym jeszcze na obróbką posiedział. Zdecydowanie za ciemny ten dół. I za dużo go trochę. **** z minusem.
    MsbS - dobrze wypatrzony kadr. Jak meteor. Trochę zabrakło mi kolorów. Takie niezdecydowane. ****
    Jakubs - Reportażowe. Dobre bo inne. Trochę mało ostre i do tego chyba zza szyby? Bo skąd te żółte (i zielony) bliki w takim bądź razie? I lekko "odżócił" bym. **** z minusem
    Zbigniew - Dobre. Ale ja bym bliżej podszedł do tego centralnego drzewa. No i trochę życia na niebie mi brakuje...****
    darsedz - świetna geometryczna kompozycja, ale ja bym to widział w mocnym b&w bo tu kolory takie zgaszone wyszły. I szczerze powiedziawszy wolałbym pion ;] ****
    mziel - ale jazda ;] Tego się nie spodziewałem. Tu i ówdzie zabrakło mi ostrości (mała GO) ale nie mam uwag. 5 minut od domu i takie widoki - max. ***** z minuesm.

    Dzięki wszystkim.

    Pozdrawiam.

  10. #20

    Domyślnie

    no anchel, dzięki
    dzięki za wypowiedź, bo jakoś przysnęliśmy ...
    można na Ciebie liczyć, i to fajnie
    co do mojego zdjęcia, to gubi ostrość, bo jest zrobione przez 50mm na 1/13 sekundy... nie jest przez szybę... może przez filtr uv,a bliki w kontekście spojrzenia dzieciaka są dla mnie jedną z głównych atrakcji

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •