Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2005
    Miasto
    Swiętokrzyskie
    Posty
    117

    Domyślnie Wyższość D 300 nad D 200

    mam D200 ,od ponad roku czasu, czytam te wątki i tak sobie myślę , że ten d 300 to niezły kęsek..Fotografuję różne uroczystkości, śluby, chrzty, dzieciaków w szkole i przedszkolu.Mam do szanownych braci pytanie czy odczuję zmianę body czy do tego co będę go używał nie odczuję zmian,Wiem sporo już było na forum ale oczekuę opini od urzytkowników obu puszek, zaznaczam iż wzgędy finansowe są mniej istotne, mam kasę.....dziękuję za opinie, proszę z góry mnie nie krtykować za taki wątek
    pozdrawiam
    D 700 / D 300 MB D10 -T 17-50/2.8 N 85/1.8 N 50/1.8 SB 800

  2. #2

    Domyślnie

    Oczywiście że odczujesz. Jeśli czytałbyś cokolwiek w tym temacie, a podejrzewam ze nie zrobiłes tego skoro zakładasz ten watek, dowiedziałbys się, że d300 wypada lepiej od d200 pod wzgledem używalnych czułości, co przy fotografii którą się zajmujesz (zdjecia w ciemnych miejscach - koscioły, czy szybko poruszajace sie dzieciaki) baardzo Ci się przyda.

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2005
    Miasto
    Swiętokrzyskie
    Posty
    117

    Domyślnie

    iso , leprze kolory , leprze aku ....ale co jeszcze???
    D 700 / D 300 MB D10 -T 17-50/2.8 N 85/1.8 N 50/1.8 SB 800

  4. #4

    Domyślnie

    A co jeszcze potrzebne Ci jest do 'reporterki' ? Grip, ze inny i droższy to wiesz.
    ISO to najwazniejsza kwestia. Ergonomia? Wiadomo, ze rewelacyjna. Wkońcu to Nikon

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •