Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35
  1. #31

    Domyślnie

    Górna komora zmieści cienki polar lub kurtkę, kanapki i jakieś drobiazgi. Termos / butelkę możesz wrzucić do jednej z dwóch bocznych kieszeni siatkowych.

    Komory są oddzielone dość grubą, miękką wkładką ochronną, więc sprzęt jest imo dobrze chroniony przed uszkodzeniem przedmiotami z górnej komory, ale pewnie i tak bezpieczniej jest załadować miękkie rzeczy na dno. Przegroda trzyma się na rzepy, więc w razie potrzeby można ją wyjąć.

    Plecak nie jest specjalnie duży, co moim zdaniem jest jego zaletą. Z drugiej strony bez problemu można w nim zmieścić Nikkora 70-200/2.8 VR, a to jest moim zdaniem wielka i rzadko spotykana zaleta w tego typu plecakach.
    X-T10, XF35, XF18-55, MK320

  2. #32

    Domyślnie

    a jak plecki? płaskie czy wykonane tak że plecak opiera się tylko w kilku punktach, lub w dwóch liniach po bokach?

    przeglądałem ostatnio w satrurnie plecaki i generalnie większość w tym temacie wypadała bardzo słabo - płaskie miękkie plecy
    z pewnoścą zagwarantują mokrą koszulkę

  3. #33

    Domyślnie

    FalconPL - Lowepro ma plecy wykonane z jakiegos tam hiper oddychającego materiału. Do mnie jedzie compu rover AW, jak dojdzie to tez postaram sie cos o nim napisac bo na forum prawie nic na jego temat nie ma. Wczesniej uzywalem orion trekkera -moze niedlugo pojawi sie na giełdzie.
    Puszki i słoiki...


  4. #34

    Domyślnie

    Podstawowe zalety Lowepro Rower II AW, które nota bene zdecydowały o jego wyborze to:
    • mała waga;
    • stosunkowo małe rozmiary;
    • dwie komory;
    • statyw nie wystaje poniżej dolnej krawędzi - można plecak ze statywem postawić na ziemi;
    • dolna komora łyka 70-200/2.8 VR;
    • boczne kieszenie siatkowe na napoje.
    Szczerze mówiąc nie znalazłem plecaka, który miałby wszystkie powyższe cechy.

    Jestem tak zadowolony, że w zasadzie powinienem sprzedać Lowepro Compu Trekkera AW. Jedyne co mnie powstrzymuje to spora strata finansowa na tej transakcji (plecak jest nowy i niezużywany).

    PS. Tamrac Velocity 8x wrócił do sklepu.
    Ostatnio edytowane przez marekm ; 16-01-2008 o 13:29
    X-T10, XF35, XF18-55, MK320

  5. #35

    Domyślnie

    Odświeze temat. dojechał do mnie własnie Compu Rover AW.

    Pierwsze wrazenie chyba jak u kazdego: "jakie wielki" . W porownianiu do orion trekkera roznica jest widoczna. Zresztą zrobilem zdjecia (przperaszam za jakosc ale mam ciasny pokoj :

    Na zdjeciach jzu bez pasa biodrowego - odczepiłem zaraz po odbiorze.


    Tutaj porównanie do znanej wszystkim jednostki miary



    Jest dośc cieżki sam w sobie.. - 2,5 kg - ale cos kosztem czegos - kieszen na laptopa jest dosc gruba i swoje musi ważyć. Dostęp do sprzętu inny niz w łamanym na pół orionie - tutaj jest cos w rozdzaju szufladki. Przyznam ,ze rzeba sie przyzwyczaic po zmianie. Pojemnośc dla mnei wystarczająca - i chyba na dośc dlugo. Ważne dla mnie, ze miesci 80-200 2,8 w pionie. Spojrzcie zresztą sami:


    Dno komory górnej nie jest sztywne ale grube tak jak przegródki. Nie widze w tym problemu.
    Plecak ma bardzo sprytne mocnowanie na statyw - zreszta chyba takie samo jak inne lowepro rovery. Miesci sie spokojnei moja sherpa i nie bedzie tez problemu z frotką.
    Kieszen na laptopa jest duza, dostatecznie szeroka by wszedl tam mój stary gruby Fujitsu Siemens 15,4. Wejdzie takze 17".
    Górna komora pomiesci na oko dwie bluzy, jakies male picie. Ma bardzo fajną kieszen na karty pamieci.

    Generalnie bardzo fajny na dalsze wyprawy, jednak chyba zostawie sobie wciąż oriona na wycieczki gdzie na które nie potrzebuje całego sprzetu.
    Jesli ktoś ma jakieś pytania lub chciałby zobaczyć dokladniejszy test - smiało mówic - zrobie to wtedy dokladniej i wrzuce do dzialu "testy sprzetu.."
    Ostatnio edytowane przez skulinski ; 19-01-2008 o 19:56
    Puszki i słoiki...


Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •