Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35
  1. #21
    puchbeary
    Gość

    Domyślnie

    Ja również polecę Slinga - mam 100 i jestem zadowolony pod niebiosa. Wygodny i poręczny a poza tym żaden deszcz mi nie straszny. Na rower - bajka...

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marekm Zobacz posta
    Przed chwilą zamówiłem Tamrac Velocity 8x (175 pln + kurier 12 pln).

    Zamierzam w nim nosić:
    • D300
    • Tokina 12-24/4
    • Nikkor 24-70/2.8
    • Nikkor 70-200/2.8 VR
    • SB-800
    Jak będzie w praktyce, okaże się już niebawem.

    Mam tylko nadzieję, że nie będę go musiał posłać na naszą giełdę.
    Prosimy o wrażenia jak przesyłka dotrze. Sam myślę nad 9x do Sigmy 100-300, tylko nie wiem czy się zmieści. Pozdr.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Balu67 Zobacz posta
    Prosimy o wrażenia jak przesyłka dotrze. Sam myślę nad 9x do Sigmy 100-300, tylko nie wiem czy się zmieści. Pozdr.
    Plecak powinienem mieć w piątek. Gorzej z N24-70/2.8

    Tak czy inaczej, o swoich wrażeniach napiszę.
    X-T10, XF35, XF18-55, MK320

  4. #24
    Vodafone
    Gość

    Domyślnie

    Polecam firmę CaseLogic ! Uważam że jakością wykonania przewyższa inne firmy !!! Osobiście sam posiadam torbę na sprzęt z tej właśnie firmy i jestem bardzo zadowolony

  5. #25

    Domyślnie

    Plecak dotarł zgodnie z planem. Poniżej pierwsze uwagi, na razie bez wychodzenia z domu.

    Załadowałem:
    • Po jednej stronie - N70-200/2.8 (zdjęte z body i bez osłony przeciwsłonecznej)
    • Po drugiej stronie T12-24/4 oraz N50/1.8 (alternatywnie może być SB-800
    • W środku D300 z N60/2.8, ale miejsca jest dużo (28 cm) więc D300 z N24-70/2.8 wejdzie bez problemu. Nie jestem natomiast pewien czy wejdzie D300 z gripem (nie ma, więc nie mogę tego sprawdzić).
    Z przodu jest spora kieszeń do której bez trudu wejdzie ładowarka, akumulatorki, karty, dekle, szmatki i inne potrzebne drobiazgi.

    Moja ocena:
    1. Kształt i rozmiary plecaka są bardzo fajne.
    2. Mieści sporo sprzętu, a mimo to nie wydaje się być duży.
    3. Dobrze przylega do pleców, ale nie nosi się go zbyt wygodnie.
    4. Załadowany plecak ma tendencje do podduszenia (pasek przesuwa się na szyję). Z tego powodu nie podjąłem na razie decyzji czy go zatrzymam.
    Nie mam doświadczenia z Lowepro Slingshot, ale nabieram przekonania, że jeżeli plecak jest ciężki, to musi być noszony na obu ramionach. A może się mylę ?
    X-T10, XF35, XF18-55, MK320

  6. #26

    Domyślnie

    Mam Velocity 9, wchodzi do niego D300 z przypiętym AF-S 300/4 z tc 1.4 - na środku, po bokach - SB800,
    S17-70 i N105vr, w kieszeń boczną wchodzi sporo drobiazgów. Jest mały i pakowny, a najważniejszą zaletą jest możliwość szybkiego dostępu do aparatu z przypiętym obiektywem typu 70-200 lub af-s 300/4. Mam jednak podobne odczucie co kolega Marek, jak jest w nim z 5kg to nie jest to zbyt komfortowe i wygodne jedna szelka wpija się mocno w ramię blisko szyi i rzeczywiście lekko poddusza, na rower też nie jest zbyt wygodny bo koszulka na plecach jest błyskawicznie mokra - myślę że jednak rozwiązanie z dwiema szelkami będzie lepsze, kupiłem niedawno K3 zobaczę jak się bedzie sprawdzał.
    Ostatnio edytowane przez ZBYCHO ; 12-01-2008 o 09:15
    D300, AF-S 24-70/2.8, AF-S 300/4, AF-S VR Micro-Nikkor 105/2,8, TC-17EII, TC 300DG 1.4X, SB-800, OLYMPUS C-7070, Fuji X10

  7. #27

    Domyślnie

    Zamówiłem Lowepro Rover II AW.

    Jest dużo większy (niestety), ale łyka długie obiektywy i wygodniej będzie się go nosić (mam taka nadzieję).
    X-T10, XF35, XF18-55, MK320

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vodafone Zobacz posta
    Polecam firmę CaseLogic ! Uważam że jakością wykonania przewyższa inne firmy !!! Osobiście sam posiadam torbę na sprzęt z tej właśnie firmy i jestem bardzo zadowolony
    nie wiem które na pewno nie lowepro, mam na giełdzie teraz wystawioną torbę (już się sprzedała) nova4 i plecak SLRC4. Plecak jest używany sporadycznie a torba była używana ciągle i stan torby był jednak dużo lepszy
    D200 / D3200 / D610 || Nikkor 18-35|| Nikkor 24-70 AFS 2.8G || Nikkor 50 1.8D || SB-800 ||

  9. #29

    Domyślnie

    Przed chwilą kurier dostarczył mi plecak Lowepro Rover II AW.

    Moja ocena na szybko:
    • lekki i dobrze wykonany;
    • bez problemu łyka Nikkora 70-200/2.8 VR;
    • ponadto zmieściłem cały dobytek jak w podpisie, w tym D300 z podpietą Tokiną 12-24/4 (cały czas czekam na Nikkora 24-70/2.8 );
    • W górnej komorze spokojnie zmieści się kurtka, kanapki i akcesoria foto;
    • po bokach są siatkowe kieszenie na napoje lub inne drobiazgi;
    • w górnej częsci, po obu stronach są płytkie kieszenie na drobne akcesoria;
    • na pasie biodrowym można mocować akcesoryjne pokrowce i torebki;
    • mocowanie statywu jest na całej długości (wysokości) plecaka, więc nic się nie majta;
    • nosi się bardzo wygodnie - wszystko można dokładnie wyregulować (test wyłącznie domowy ).
    Reasumując jestem bardzo zadowolony i gorąco polecam.

    PS. Przy okazji polecam sklep e-cyfrowe.pl
    X-T10, XF35, XF18-55, MK320

  10. #30

    Domyślnie

    A jak oceniasz faktyczną pojemność górnej komory? (powiedzmy polar, sztormiak, termos, kanapki, skarpety , mały ręcznik).
    Czy dolna komora oddzielona jest od górnej sztywną przegrodą, tak żeby zawartość góry nie naciskała na aparat?

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •