Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34
  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z
    czornyj - nie sądzę, nie dałem dużo. bywają okazję, ale ...
    np ktoś dał w aparatach !!! obiektyw - moją ukochaną 180/2.8, dałem z sufitu 830 zł ale mnie dawno przebili. myślałem, że w lustrzankach nikt tego nie znajdzie. nie dam więcej choć wiem, że więcej wart - zobacz http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83894905
    mam subskrypcję kilku kategorii i dostaję to na maila - informacja na forum mi raczej szkodzi a nie pomaga bo znajdują się inni licytujący.
    Nie przejmuj się Jacku - żartowałem. Myślę, że i tak ten obiektyw pójdzie za chore pieniądze - nowy kosztuje ok. 3600 netto - czyli 4400 brutto. Dla mnie istotne jest o ile taniej niż wynosi cena netto mógłbym go kupić - dla innych niekoniecznie . Oczywiście, chętnie bym kupił za 600-700 dolarów (po tyle chodzi w Stanach) ale w Polsce jest to mało realne - używane Nikkory osiągają u nas chore ceny. Z drugiej strony jest to jeden z najbardziej niepopularnych i niedocenianych Nikkorów, więc kto wie ?

    P.S. Sorki moderzy - straaaaszne OTki coś ostatnio robimy

  2. #32

    Domyślnie

    sprawdziłem ten "problem" na jasnej ścianie jeszcze raz i:

    - przy przysłonie 22 jest - ale baaardzo leciutka plamka na środku kadru
    - przy tej samej przysłonie ale włączonym NR plamki niet

    hę?

  3. #33

  4. #34

    Domyślnie

    Najprostsze rozwiązania są najlepsze - może być "Czornego". Dzięki Wini za potwierdzenie mojej teorii - sam byłem ciekaw skąd to cholerstwo się bierze...

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •