Close

Strona 20 z 20 PierwszyPierwszy ... 10181920
Pokaż wyniki od 191 do 195 z 195
  1. #191

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KozaK Zobacz posta
    Minęło trochę czasu, zatem zapytam: kupił ktoś studenckiego PS-a lub inny produkt na bliźniaczej licencji? Odzew był spory, a np. mi z braku laku i kasy chęci przeszły... Chciałbym jednak wiedzieć, czy rejestracja przebiega bezproblemowo itp.
    Żona kupiła sobie jakiś pakiet studencki.
    Wszystko sprawnie i bez problemów. Rano email z danymi, po południu odpowiedź i bezproblemowa aktywacja.

    P.S. Był mały problem techniczny
    W arkuszu rejestracji elektronicznej (pdf) w pewnym miejscu trzeba załączyć plik ze skanem dokumentu potwierdzającego "studenckość". Klika się na guziczek, wyskakuje pierwsza możliwość dołączenia pliku typ jpg, tif, gif lub druga możliwość "pokaż wszystkie pliki". Ponieważ żona miała skan zaświadczenia w pdf i w pierwszym przypadku nie pokazywało jej tego pliku, kliknęła "pokaż wszystkie pliki" i dadała swój pdf. Niestety, w Adobe ten numer nie przejdzie. Leżałem na podłodze ze śmiechu, jak mi to pokazała
    Wini
    Zakupy świąteczne dla 25 członków rodziny robię 24 Grudnia,na stacji benzynowej

  2. #192

    Domyślnie

    Przepraszam, że takie starocie wygrzebuję, ale chciałam się zapytać, czy są jakiekolwiek szanse na zakup studenckiego photoshopa?
    "I'll go find God, quit drinking, get in touch with myself emotionally, and we'll meet right back here at half past impossible, mm'kay?"
    moje prywatne halucynacje

  3. #193

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Madź Zobacz posta
    Przepraszam, że takie starocie wygrzebuję, ale chciałam się zapytać, czy są jakiekolwiek szanse na zakup studenckiego photoshopa?
    Z tego co pamiętam wycofali się z tego dosyć prędko, z zapewnieniem powrotu do pomysłu. Nie wiem jak jest obecnie, najlepiej zapytaj u źródła.

  4. #194
    Gaduła Awatar ku6i
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Górny Śląsk/Kraków
    Posty
    1 485

    Domyślnie

    My tu pierdu pierdu, dystrybutor ma nas głęboko, a w USA Lightroom dla studentów za 99$

  5. #195

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Madź Zobacz posta
    Przepraszam, że takie starocie wygrzebuję, ale chciałam się zapytać, czy są jakiekolwiek szanse na zakup studenckiego photoshopa?


    W obenej chwili nie ma takiej możliwości.
    Rozmwiałem z Adobe Polska w zeszłym tygodniu i z ich danych a zakładam że mają bardzo dobra statystykę to w sieci dystrybucji nie ma ani jednego legalnego już pudełka CS3, podobno zostały juz tyko Acrobaty.

    W tej chwili trawają negocjacje z Adobe jak będzie wyglądała dalsza sprzedaż programu ale już w wersji CS4 - po pierwsze ma byc dostępny w wersji PL a to nastąpli dopiero po 15 stycznia no i niewieadomo co amerykanie wymyślą.
    Raz już dali przykład że ich realnia nie sprawdzają się na naszym rynku.
    Ogólnie czekamy cierpliwie do połowy strycznia i zobaczymy co i jak.
    Pozdr. - Grzesiek

Strona 20 z 20 PierwszyPierwszy ... 10181920

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •