Close

Strona 2 z 20 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 195
  1. #11

    Domyślnie

    Ekstra ruch do wzmocnienia pozycji Adobe jako monopolisty. Microsoft dokladnie to samo robi (tanie wersje dla studentów, licencje Academic gdzie za 100$ dostaję się wszystkie programy MS dla całej uczelni).
    Mnie tam się marzy aby były co najmniej 3 programy graficzne klasy Adobe. Wtedy software dla wszystkich (także komercyjny) byłby tani.
    Ale to tylko marzenia

  2. #12

    Domyślnie

    http://sklep.vobis.pl/oferta/oprogra...ive_suite.aspx - hmm wg informacji do jakich dotarłem można zakupić na legitymację studencką, nawet taką już nieważną (po zakończeniu studiów), ale... co z takimi co dziury w legitymacji mają - Polibuda mi przebiła legitkę dziurkaczem po zakończeniu studiów , druga sprawa to czy na doktoranckie legitki też to działa?
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  3. #13

    Domyślnie

    Świetne posunięcie! Zawsze twierdziłem, że piractwo komputerowe trzeba zwalczać miłością...

    Pozdrawiam
    AK
    => całe życie zastanawiam się co tutaj umieścić <=

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Erie Zobacz posta
    hmm wg informacji do jakich dotarłem można zakupić na legitymację studencką, nawet taką już nieważną (po zakończeniu studiów)
    według tego co piszą to można dalej korzystać z oprogramowania po zakończeniu studiów, czyli kupujesz będąc studentem i potem sobie używasz jak długo ci się podoba


    Cytat Zamieszczone przez Erie Zobacz posta
    druga sprawa to czy na doktoranckie legitki też to działa?
    z tym to najlepiej napisz do adobe czy jakiegoś polskiego dystrybutora, żeby dokładną licencję przesłali


    PS. można kupić taniej niż 175
    http://znak.pl/index.php?cid=286&sci...CS30PLBOEx+Stu
    Ostatnio edytowane przez who ; 03-01-2008 o 10:32
    D80, Tk 12-24/f4, T 17-50/f2.8, Tk 50-135/f2.8, N 70-300G

  5. #15

    Domyślnie

    Napisałem do Vobisu, czy można jako sudent studiów podyplomowych aktywować program.

    Jak dostanę odpowiedź, to ją tu wkleję.
    D200 plus graty...

  6. #16

    Domyślnie

    No no - niezła wiadomość.
    Tylko ta legitymacja ...hmmm
    ff

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Erie Zobacz posta
    http://sklep.vobis.pl/oferta/oprogra...ive_suite.aspx - hmm wg informacji do jakich dotarłem można zakupić na legitymację studencką, nawet taką już nieważną (po zakończeniu studiów), ale... co z takimi co dziury w legitymacji mają - Polibuda mi przebiła legitkę dziurkaczem po zakończeniu studiów , druga sprawa to czy na doktoranckie legitki też to działa?
    Naprawisz dziurkę fotoszopem i się nikt nie połapie
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  8. #18

    Domyślnie

    czy ktos mi może wyjasnic na czym polegaja ograniczenia wersji edu w stosunku do normalnej, oczywiście oprócz bycia studentem/uczniem.
    PS. Czy ma ktoś pomysł jak po 10 latach znowu stać się studentem

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez alexkoz Zobacz posta
    PS. Czy ma ktoś pomysł jak po 10 latach znowu stać się studentem
    Nic prostszego, wystarczy po prostu zacząć się uczyć.
    Pytanie tylko, czy warto płacić za semestr, aby kupić taniej oprogramowanie do fotek, ale to już szczegół.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  10. #20

    Domyślnie

    Najlepiej załapać się na jakiś mało uczęszczany kierunek na publicznej uczelni - nawet 2 stówy wpisowego to pikuś

    Mądre posunięcie autorów oprogramowania, pozostaje tylko pogratulować studentom. U mnie taki numer nie przejdzie, bo jednak wszystko do celów komercyjnych I znowu zamiast szkiełka było oprogramowanko... Pozostaje jeszcze czekać na wersję home - jak przy MSoffice - wtedy żonka przestanie się męczyć na acdsee

Strona 2 z 20 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •