Close

Strona 12 z 14 PierwszyPierwszy ... 21011121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 136
  1. #111
    fiorel
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor
    poza tym .. ja nie prosilem o recenzje mojej stronki i wyrazanie o niej uwag (ktora to strona nota bene nie istnieje a to co sie tam znajduje to bardzo luzny zbior z przestrzeni kilku lat wiec i jakosciowo sa foty miedzy ktorymi jest przepasc nie tylko techniczna - jak znajde czas to powyrzucam storocie). jesli dobrze mi sie zdaje to tematem sa zdjecia zaprezentowane w tym watku. jakiekolwiek wycieczki osobiste pod adresem komentujacych sa po prostu niesmaczne, ale jako czlek mily dla otoczenia przyjme to jako dobra rade podana w niezreczny sposob

    hehehe
    pozdrawiam offtopicznie

  2. #112

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztof jot
    A jak szukałem czlowieka ktory za dowolnie wymyslona kwote z sufitu byłby gotów przyjechac i zrobic pare portretowych tematow w siedzibie zarzadu jednej z giełdowych firm to okazało się, że strach d.. scisnał a kasa lezała na ulicy
    Ooo.. wypraszam sobie. Gdybym tylko nie sprzedał tydzień temu sprzętu...

    .. wpadłbym do tych nadetych biznesmenów ze swoją wizażystką, przerobiłbym ich na Drag-Quinn-ów i mieliby takie portrety, jakich nikt nigdy w ich firmie nie miał

  3. #113

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztof jot
    Wiec zarabiac na fotografii może kazdy kto...
    umie zarabiać, i niekoniecznie musi byc super profesjonalnym fotografikiem .
    Zależy jak się na sprawe zapatrywać. Mój kumpel jest członkiem zarządu pewnej spółki giełdowej i jak pokazał mi jakie zdjęcia im ktoś odwalił to kopara mi opadła - mimo, iż ma wygląd dobrodusznego misia, na zdjęciu przeistoczył się we niemal w boga wszechmogącego i to - mimo wszystko - przy zachowaniu zgodności z orginałem.

    Oczywiście należy dodać, że fotografik nie pi...ił się w tańcu, tylko uczciwie męczył go chyba z 2 godziny (plus wcześniej stylizacja).

    Mnie osobiście temat lata bo ludzie to nie moja specjalność, ale trzeba jednak mieć świadomość, że takie zdjęcia to temat, gdzie poziom potrafi być naprawdę wyj...ny w kosmos i z jakąkolwiek partyzantką można (przez porównanie) po prostu wyjść na wała...

  4. #114

    Domyślnie

    można zarabiać na fotografii (zresztą jak na wszystkim)...temat dla pasjonatów...i ludzi z głową na karku. "Będzie dobrze dzieciaki"

  5. #115

    Domyślnie

    Dostałem propozycje robienia zdjęć na tzw. Co-drive. Jest on organizowany na około 20 osób. Praca się tyczy tylko tego, że robie zdjęcia osobom zapinanym w pasy itd., kilka fotek grupowych, i kilka przejazdów auta. Potem wszystko zgrać na CD, bez żadnej obróbki. Praca w sumie kilku godzinna. Ile mniej więcej można za to wziąć pieniędzy od organizatora który mi to zaproponował?

    Z góry wielkie dzięki za odpowiedz.

    Pozdrawiam!

  6. #116
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 781

    Domyślnie

    to zależy jak bogaty jest organizator, czy jest sknera i ile ma kasy na reklame. ceny umowne.
    mysle, ze mozesz wziasc jak za slub = kilkaset zł
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  7. #117

    Domyślnie

    a ja miałem taką przygode
    zimą zrobiłem zdjęcia dla banku w pewnym małym nie znajomym mi miasteczku na wschodzie kraju
    tylko że broszurka z moim zdjęciem miała sie ukazać "już wczoraj" a jak na złość śniegu od zaje....ania i ulica usyfiona błotem pośniegowym, termin goni, a fot niema
    zrobiłem jak było.... snieg posprzątałem w fotoszopie.... no i sprzedałem

    po tygodniu ukazała sie broszurka ! no i śniegu już nie było na ulicy

    jakie było moje zdziwienie gdy stwierdziłem że bank z broszurki mało przypomina widok owej zacnej instytucji.... wykosiłem wszystkie stojaki na rowery, ławeczki i kilka innych szczegułów.... dzieła zniszczenia dopełniła drukarnia chrzaniąc kolorystyke

    zrzekł bym sie wynagrodzenia ...aby tylko nie drukowali
    wyszedłem na "wała"

  8. #118

    Domyślnie

    wilus, Jak to wyszedles na wala? Chyba kupujacy widzial Twoje zdjecie zanim zostalo wydrukowane, prawda?! Nie rozumiem -- czym sie przejmujesz?
    Chyba, ze cos nie tak zrozumialem z Twojego posta.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  9. #119

    Domyślnie

    stig
    widzieli te zdjęcia i zaaprobowali je
    w kompie nawet nieźle wyglądały
    ale już efekt końcowy nie był ciekawy
    dobrze że nie były podpisane !
    głupio bo nie lubie pieprzyć roboty

  10. #120
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    głupio bo nie lubie pieprzyć roboty
    z tego co napisales to nei ty tylko drukarnia spieprzyla robote .. wiec nei masz sie czegowstydzic

Strona 12 z 14 PierwszyPierwszy ... 21011121314 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •