Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie kompakt - wyzwalaniem

    Witam,

    szukam niezbyt dużego kompaktu, do którego możnaby dokupić wyzwalacz, najlepiej bezprzewodowy, ewentualnie na kablu. Nie mam żadnych innych konkretnych wymagań poza w/w. Moglibyście coś polecić? Nie musi to być nikon. Z góry dzięki.
    Nikon.

  2. #2

    Domyślnie

    Dokupić wyzwalacz?!? Nie jestem ma bieżąco z wszystkimi modelami, ale pierwsze słyszę żeby dokupywać taki "gadżet". to w standardzie prawie każdego aparatu jest

    a wężyki są stosowane tylko w lustrzankach (no w 99%)...... kompakt ma być kompaktowy....
    D200+N 50mm f/1.8+SB-800.

  3. #3

    Domyślnie

    Zasadniczo sprawa wygląda tak - chcę zamontować aparat na kasku, który będzie na głowie paralotniarza. Potrzebuję więc jakiegoś pilota, za pomocą którego będzie można robić zdjęcia nie wypuszczając z rąk sterówek, pilot może być ewentualnie przewodowy, ale lepiej jakby był bez kabla. Robienie zdjęć w normalny sposób, czyli za pomocą naciskania spustu w aparacie, odpada. Mam nadzieję, że wystarczająco rozjaśniłem sprawę

    P.S: W standardzie to jest, ale samowyzwalacz
    Ostatnio edytowane przez _Bobo_ ; 26-12-2007 o 18:28
    Nikon.

  4. #4

    Domyślnie

    http://www.e-cyfrowe.pl/akcesoria-fo...ot-p-6512.html

    Gwarancji ci nie daję ale jest napisane, że pilocik chodzi ze starszymi Canonami G. Na alledrogo widziałem jakiś czas temu używane g6 po jakieś 600 zl

    Masz tam jeszcze całą masę innych aparatów z którymi pilot działa, ale ich nie znam.

    Poszperaj po innych esklepach, ja po prostu wklepałem "wężyk" w szukajke ecyfrowych.
    Czarny Rycerz zawsze zwycięża !

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •