Close

Strona 3 z 27 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 261
  1. #21

    Domyślnie

    Widzę, że mądrze będzie wstrzymać się chwilkę z upgradowaniem - "szkoda nerw". Przyjmuję rolę Smart follower (jak napisałby Gartner) i poczekam, aż szlak będzie nieco bardziej wydeptany.

  2. #22

    Domyślnie

    A u mnie poszło szybko i bez problemu. Odinstalowałem betę 4, nie miałem wcześniej 3.7 (świeża instalka Windows), wpisałem kod od 3.7, który mam i poszło od ręki.
    Pusta torba team
    BLOG

  3. #23

    Domyślnie

    właaaaśnie, żebym tak jeszcze znalazł tą karteczkę z kodem...

    ...znalazłem i też nie pomaga, nie wiem jak edytować profil na PhaseOne
    Ostatnio edytowane przez Czornyj ; 20-12-2007 o 18:25

  4. #24

    Domyślnie

    melduję, że u mnie też bez bólu

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fragles Zobacz posta
    melduję, że u mnie też bez bólu
    ale coś więcej? jak to zrobiłeś : na nowo, czy upgradem? kodem z kartki? i takie tam pytania..

  6. #26

    Domyślnie

    Trza zrobić na nowo, kodem z kartki, e-mailem i kodem do e-maila - choć mnie się i tak dalej ten numer nie udaje (tzn. chce mojego imienia i nie pozwala mi go podać)

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Trza zrobić na nowo, kodem z kartki, e-mailem i kodem do e-maila - choć mnie się i tak dalej ten numer nie udaje (tzn. chce mojego imienia i nie pozwala mi go podać)
    Mam tak samo

  8. #28

    Domyślnie

    A nie możecie po prostu deaktywować 3.7 i potem po instalacji v4 wklepać kod z 3.7 do v4? Ja tak zrobiłem. Aha - w profilu na stronie pokazuje kod nieco przydługi. Trzeba olać pierwsze bodaj 3 cyfry.
    Pusta torba team
    BLOG

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fragles Zobacz posta
    melduję, że u mnie też bez bólu
    Fragles gratulacje, a teraz opisz dokładnie co zrobiłeś. Czy sciągałeś aktualizację czy cały program i napisz co robiłeś po krok po kroku. Będziemy bardzo wdzięczni. Pozdrawiam Wojtek
    Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez miklo Zobacz posta
    A nie możecie po prostu deaktywować 3.7 i potem po instalacji v4 wklepać kod z 3.7 do v4? Ja tak zrobiłem. Aha - w profilu na stronie pokazuje kod nieco przydługi. Trzeba olać pierwsze bodaj 3 cyfry.
    deaktywować, tzn.odinstalować za pomocą Windowsa? o jakim profilu mówisz? jak do niego wejść?

Strona 3 z 27 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •