Close

Zobacz wyniki ankiety: Zapraszam do glosowania:

Głosujących
42. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    0 0%
  • 2

    3 7,14%
  • 3

    1 2,38%
  • 4

    4 9,52%
  • 5

    1 2,38%
  • 6

    5 11,90%
  • 7

    4 9,52%
  • 8

    0 0%
  • 9

    1 2,38%
  • 10

    1 2,38%
  • 11

    17 40,48%
  • 12

    5 11,90%
  • 13

    0 0%
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 38
  1. #11

    Domyślnie

    O to jeszcze lepiej, ale zrodlo ognia nie jest juz plazmą

  2. #12
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    temp, nie jest, tylko co z tego? Przecież mi chodzi o to, by płomienie się skupiały w jednym miejscu, np. w źródle ognia..

  3. #13
    Zaziel
    Gość

    Domyślnie

    zdechlem z 11 stki

  4. #14

    Domyślnie

    Nie podoba mi sie pomysl tytulow. Temat jest, zdjecie jest. Wszystko ma byc jasne bez tytulu.

    1. Gdyby to bylo zblizenie na twarz i emocje, chyba by wtedy bardziej pasowalo do tematu.

    2. Fajnie zauwazone, ale jest problem z obrobka. Na poczatku nawet nie zauwazylem ze to "aniolek". Myslalem, ze to jakis grzyb, wyrosnieta pieczarka Poza tym cialbym z prawej. To by chyba troche pomoglo.

    3. Mam mieszane uczucia. Dobrze zauwazone, troche gorzej wykonane, ale nie wiem czy w temacie.

    4. Kompozycyjnie ciekawe, ale brakuje troche obrobki. Przydaloby sie wlac wiecej zycia.

    5. Chyba troche za drobno. Na pierwszy rzut oka nie widac czy to mroz czy odpryski farby. Podobnie, jak wyzej, troche wiecej zycia by sie przydalo.

    6. Calkiem fajne. Dobra kompozycja, dobra obrobka. Moze troche blizej na sopelki?

    7. Kompletnie nie zauwazylem tej zlotowki, trzeba bylo ja wydobyc. Poza tym mam wrazenie, ze pan sie martwi, a nie skupia. Gdyby ta zlotowka lewitowala to co innego

    8. Nie. Skojarzenie "chmury -> stan skupienia" wody jest dla mnie za daleko. Poza tym brakuje troche kontrastu.

    9. Smieszne Technicznie slabsze, ale fajne.

    10. Nie. Rozumiem, ze wszytskie nitki zbiegaja/skupiaja sie do srodka, ale chyba nie o to chodzi. Dodatkowo za duzo smieci w kadrze. Gdyby to byla sama siec na czarnym tle od frontu, byc moze byloby lepiej.

    11. Ooo i na to glosuje

    12. Nie kojarzy mi sie ze stanem skupienia. Nie jestem, jak 99% populacji zawodowym fizykiem. Dla mnie to jest ogien.

    13. "Trzy stany skupienia"? Chyba troche za duzo nadinterpretacji. Zamierzenie bylo dobre, ale trzeby by chyba bardziej dopracowac.

    Kometarze sa czysto subiektywne i wynikaja wprost z mojej estetycznej ignoracji

    Pozdrawiam,

    K.Polak

  5. #15

    Domyślnie

    11 mnie rozwaliła poprostu Nie głosowałem na siebie... Niestety
    D300 i kilka butelek z denkiem ale bez szyjki...


  6. #16

    Domyślnie

    11 jest rotflowa - to fakt
    Pozdrawiam, Lolas

  7. #17

    Domyślnie

    Ja stawiam na 11 - jest kapitalna
    Na drugim miejscu 6 a potem 4.
    Nikon D300 + kilka szkiełek

  8. #18

    Domyślnie

    hmmm 11 z pomyslem dobrze zrobione i .... no i braklo mi slow 6 tez niczego sobie
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  9. #19
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 756

    Domyślnie

    6 i 4

  10. #20

    Domyślnie

    Wygraly hipopotamy!
    Pozdrawiam, Lolas

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •