Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. #1

    Domyślnie Dostałem aparat z serwisu. K[cenzura] ich mać :/ !

    Dostałem dziś paczkę z serwisu, mieli rozwiązać problem z BF w body. No i rzeczywiście, po BF nie ma śladu, aparat jednak ma FF; aparat ostrzył za obiektem, teraz ostrzy przed!
    Człwowiek, z serwisu z którym rozmawiałem, powiedział, zebym dostarczył aparat po swietach to jezeli da to się wyregulowaćprogamowo to sprawa zostanie rozwiazana dosyc szybko.
    I teraz pytanie. Co to za orporgramowanie, którym można wyjustować AF?? Czy moze ktoś ma dostęp do czegoś takiego?
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

    D700 + 35 + 85 i po co więcej?

  2. #2
    puchbeary
    Gość

    Domyślnie

    nawet gdyby cos takiego było to radzę samodzielnie nie kombinować. Więcej z tego problemów niż pożytku.

  3. #3

    Domyślnie

    wiec znowu jutro wycieczka na postepu:/
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

    D700 + 35 + 85 i po co więcej?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez puchbeary Zobacz posta
    nawet gdyby cos takiego było to radzę samodzielnie nie kombinować. Więcej z tego problemów niż pożytku.
    Gdyby cos takiego było dostepne to dlaczego nie? W serwisie też obsluguja to ludzie przecież...

    ps. Nóż mi sie w kieszeni otwiera jak czytam o tym serwisie Nikona....wwwrrrrr....

  5. #5
    puchbeary
    Gość

    Domyślnie

    a dlatego że trzeba jeszcze wiedzieć co się robi. Masz w domu kombinerki? Masz kable? masz wkrętak? Czemu więc nie jesteś elektrykiem - toż ich narzędzia pracy masz. Przedmuchać matrycę też można samemu a zobacz ile jest wątków o dmuchaniu ustami, zalaniu izopropanolem itp historie.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez puchbeary Zobacz posta
    a dlatego że trzeba jeszcze wiedzieć co się robi. Masz w domu kombinerki? Masz kable? masz wkrętak? Czemu więc nie jesteś elektrykiem - toż ich narzędzia pracy masz. Przedmuchać matrycę też można samemu a zobacz ile jest wątków o dmuchaniu ustami, zalaniu izopropanolem itp historie.
    Spoko, spoko... tylko jestem prawie pewny, ze obsługa takiego softu do kalibracji AF jest prosta jak budowa cepa i jak ktos ma troche oleju w głowie i obycia z kompami, sprzetem etc.. to dałby sobie pewnie rade.
    Ale to tylko takie tam rozmyslenia...

  7. #7
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    no tak .. niby samemu nie ma sensu .. ale jak wyslalem swoja d70 do przeczyszczenia czujnikow af to wrocila z wyczyszczonymi .. ale za to z ustawionym wyswietlaczem w tryb 256 kolorow. wiec poslalem znowu, wrocila owszem z ok wyswietlaczem ale za to z paluchem na matrycy..wiec kolejna wysylka .. wrocil z BF, na moja kolejna interwencje mily pan odpowiedzial ze mam problem i jak zaplace (bo sprzed po gwarancji) to naprawia .. i jak tu moze czlowieka szlag nei trafic?

  8. #8

    Domyślnie

    no i znowu dziś byłem na postepu, oddałem aparat, zawarłem 'dżentelmeńską umowę', ze aparat będzie gotowy w przerwie między świętami a nowym rokiem. Zapytałem o aparat zastępczy i ku mojemu zdziwieniu zaproponowano mi D50. Wziął bym nawet, ale aparat nie ma CLSa:/ Pan, który przyjmował sprzęt powiedział, ze nie mają nic innego... a na wystawce stał D2x... żałuję, ze nie zapytałem o niego:P
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

    D700 + 35 + 85 i po co więcej?

  9. #9
    puchbeary
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arturjb Zobacz posta
    (...) zaproponowano mi D50. Wziął bym nawet, ale aparat nie ma CLSa:/ (...)
    Co ty za herezje wypisujesz Od półtora roku tkwię widać w błędnym przekonaniu że D50 realizuje Creative Light System Nikona

  10. #10

    Domyślnie

    hehe... na pewno ten zastępczy nie miał CLS żeby klientom nie było za łatwo i żeby go oddawali
    2xD700, 2xSB910, Z 16 2.8, S20 1.8, T28-75 2.8,N 35 1.8, N50 1.4, 85 1.8, S 150 2.8
    NAKMUAY BLOG

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •