Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36
  1. #1

    Domyślnie Plener inaczej II - czyli Gala Boksu Zawodowego w Białymstoku

    Rodzi się nowa świecka tradycja Druga z cyklu gal organizowana przy moim skromnym udziale. Tym razem 21 grudnia - Białystok. Mogę wprowadzić czterech forumowiczów. Oczywiście decyduje kolejność zgłoszeń. Walka wieczoru - pojedynek o tytuł Interkontynentalnego Mistrza federacji WBF DArek Snarski vs Andrej Surina (słowacja). Oprócz tego kilka walk amatorskich i zawodowych - emocji nie zabraknie. Ta gala to pożegnanie Darka Snarskiego z zawodowym boksem. Impreza zaczyna się o 19:00, potrwa około 3 godzin. O wrażeniach z takich imprez można poczytać na forum grupy freelancer.

    Legitymacje prasowe nie są wymagane Za to fajne zdjęcia po gali na forum bardzo chętnie

    Lista uczestników:

    1. fotoGRAFIK
    2. egoiste
    3. Dyziek
    4. JacekM
    Ostatnio edytowane przez fIlek ; 19-12-2007 o 20:39

  2. #2

    Domyślnie

    Kurcze, chętnie tym razem bym sie wybrał ale praca

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    fotoGRAFIK dopisany

  5. #5

    Domyślnie

    jesli mozna wstepnie zarezerwuja ale musze sie jeszcze skonsultowac z kobieta ... ( jak to wyglada organizacyjnie , tzn ... czy mozna sie jakos umowic w jakims miejscu aby razem pojechac i sie nei zgubic , czy mozna miec 5D bo D70 to sie nie spisze raczej ) ...

  6. #6

    Domyślnie

    jakby ktoś jechał z Wawy lub okolic samochodem i miał jedno wolne miejsce to może i ja bym się wybrał
    Ostatnio edytowane przez Dyziek ; 19-12-2007 o 14:08

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez egoiste Zobacz posta
    jesli mozna wstepnie zarezerwuja ale musze sie jeszcze skonsultowac z kobieta ... ( jak to wyglada organizacyjnie , tzn ... czy mozna sie jakos umowic w jakims miejscu aby razem pojechac i sie nei zgubic , czy mozna miec 5D bo D70 to sie nie spisze raczej ) ...
    Jak to się nie spisze Zobacz te foty-->http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=43780 D70s w akcji A 5D to już inna półka Piotr jest tolerancyjny dla innych systemów - sam siedział kiedyś w Minolcie
    Ostatnio edytowane przez Dyziek ; 19-12-2007 o 14:02

  8. #8

    Domyślnie

    Rowniez chetnie sie dopisze.
    Samochodzik jest , takze jesli sie zlozymy na paliwko to mozemy jechac jednym.

  9. #9

    Domyślnie

    Ja niestety nie tym razem... zreszta to nie jest weekend, wiec tym bardziej jest to trudne.

    Cytat Zamieszczone przez egoiste Zobacz posta
    D70 to sie nie spisze raczej
    Tutaj - http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=43924 - jest druga D70s, ktora sie bardzo dobrze spisala w Rembertowie
    regulamin

  10. #10

    Domyślnie

    jak bede jechal ,. to moge wziac kogos z Warszawy , jedna osobe bo mam dwuosobowe auto , paliwo bedzie tanie poniewaz to diesel i pali okolo 5 litrow na 100 km , wiec jak sie zlozymy to jeszcze zostanie na piwo
    nie chodzilo mi ze mi sie D70 nei spisze poniewaz mam mnostwo dobryc sportowych z niego , ale raczej szklarnia , ktora do niego mam ,
    Pytanie - czy tam mozna uzywac flesza , czy raczej nei mile widziane to jest na gali Boxu

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •