Close

Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 132
  1. #21

    Domyślnie

    no wlasnie nie az takie duze - jest podobnie jak w usa. za 4500 ktos ostatnio sprzedawal na Forum jeszcze na gwarancji.
    Tu gwarancja niby jest, ale wiadome jak NP to realizuje..
    To juz nie jest przebitka taka jak kiedys... dla siebie kupic warto, ale zeby to jakos specjalnie wozic to juz srednio
    jakies tam fotki : trzymać ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym...

  2. #22
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2007
    Miasto
    Jasło/Kraków
    Posty
    18

    Domyślnie

    Szacunek. Gratuluję zdjęć i wyprawy.
    Powodzenia w przygotowaniach na planowaną wyprawę do okoła globu.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ArtX Zobacz posta
    kazdy z nas ma za soba juz jakies wieksze wyjazdy podobnego typu, podobnie ogolne wieksze lub mniejsze zaznajomienie z tymi ciut wiekszymi niz normalne gorami
    Dla mnie normalne to sa takie dostepne dla przecietnego turysty, czyli z np. Alpami wlacznie
    To kiedy na forum pojawia sie wspomnienia z Karakorum, Andow i ew. Uralu?
    60D+ 10-200 f3.5 IS USM|Travelphoto
    Semper in altum

  4. #24

    Domyślnie

    Gratuluję właśnie dopchałem się do monitora, bo moja żonka po raz nie wiadomo który oglądała twoje zdjęcia

    Może byś tak wydał kalendarz?

    Podaj w którym numerze NG będą wasze zdjęcia i opowieści z wyprawy (czy koledzy/koleżanki wrzucili także gdzieś swoje zdjęcia z wyprawy?)

    A tak poza tym to jesteście szaleni!
    Relacje z kolejnych szaleństw proszę zamieszczać także na NKP
    D80

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sniper88 Zobacz posta
    Dla mnie normalne to sa takie dostepne dla przecietnego turysty, czyli z np. Alpami wlacznie
    To kiedy na forum pojawia sie wspomnienia z Karakorum, Andow i ew. Uralu?
    W ten sposob patrzac, Himalaje tez sa dostepne dla przecietnego turysty sa daleko, ale na tym poziomie nie sa az takie trudne, a wrecz duzo mniej wymagajace Zrobienie grani Tatr zima jest mz duzo wiekszym wyczynem sportowym
    a kolejne relacje beda w swoim czasie
    jakies tam fotki : trzymać ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym...

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natura2008 Zobacz posta
    Gratuluję właśnie dopchałem się do monitora, bo moja żonka po raz nie wiadomo który oglądała twoje zdjęcia

    Może byś tak wydał kalendarz?
    chetnie... ale poki co to jestem doszczetnie splukany i nie mam na zarcie nawet
    jak bede mial mozliwosc to cos pokombinuje
    dzieki za gratulacje, ale to w cale nie bylo nic az takiego wielkiego

    Cytat Zamieszczone przez natura2008 Zobacz posta
    A tak poza tym to jesteście szaleni!
    no risk no fun

    pozdrawiam
    ArtX.
    jakies tam fotki : trzymać ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym...

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ArtX Zobacz posta
    a wrecz duzo mniej wymagajace
    Moze dlatego ze nie zdobywaliscie zadnego ze szczytow

    Cytat Zamieszczone przez ArtX Zobacz posta
    Zrobienie grani Tatr zima jest mz duzo wiekszym wyczynem sportowym
    Imo taka 'wycieczka' moze i jest trudniejsza technicznie niz wasza wyprawa, ale jakos trudno mi sobie wyobrazic pokonywanie takich wysokosci wzglednych o jakich Ty wspomniales dzien w dzien Ale co ja tam wiem, w Himalajach mnie (niestety) nie bylo A i Tatr nie znam jakos wysmienicie Jeszcze raz gratuluje tego wyczynu
    60D+ 10-200 f3.5 IS USM|Travelphoto
    Semper in altum

  8. #28

    Domyślnie

    szczyty beda nastepnym razem (PS. po cichu powiem, ze jak tylko mi z nieba jakas kasa spadnie, to za 2-3 lata chcialbym zrobic Cho-Oyu.. poki co jednak, pozostaje to w dlugiej kolejce z jeszcze innymi pomyslami )

    borover - to Ty drugi borowa z Jasla co przeszlosc ma ze wspolnymi znajomymi (mowie drugi, bo borowa na Forum juz jeden jest ) ??

    pozdr.
    Art.
    jakies tam fotki : trzymać ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym...

  9. #29
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2007
    Miasto
    Jasło/Kraków
    Posty
    18

    Domyślnie

    Tak Panie Arturze to Właśnie ja.
    Pawełek składał mi na bieżąco relacje z wyprawy.
    Jeszcze raz gratuluję i pozdrawiam.

    Może uda się zabrać z Wami kiedyś na jakiś trek, ale na jakiś "mniej egzotyczny"

  10. #30

    Domyślnie

    Nie powiem niczego mądrego... niektóre zdjęcia sa rewelacyjne... cała wyprawa niesamowita ...

Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •