Z wielką radością ogłaszam rozpoczęcie sprzedaży Kalendarza NKP 2008!!!
Na początku jednak kilka wyjaśnień.
Dziękujemy za udział w ankiecie! Pozwolilo nam to na wstepne oszacowanie nakladu Kalendarza (na około 400 szt).
Mieliśmy jednak caaały szereg trudności związanych z rozpoczęciem wydruku ale suma sumarum udało się wszystko zapiąć na (mam nadzieję, już ostatni) guzik! Mimo, że koszt wydruku poszedł w górę o około 4 razy to cena końcowa pojedyńczej sztuki drgnęła jedynie z szacunkowej 25zł na ostateczną 30zł
Niestety (ale mam nadzieję, że to nie będzie wielki problem) terminu zakończenia druku i sprzedaży nie da się zakończyć przed Świętami. Obiecany przez drukarnię termin dostarczenia Kalendarza to 5 stycznia 2008 r. i tego dnia planuję rozpocząć wysyłki. Jestem przekonany, że jak już kalendarze pojawią się w imfoto.pl to roześlemy je po świecie w góra dwa dni. W styczniu poczta już nie będzie tak zakorkowana jak obecnie więc dystrybucja mam nadzieję będzie sprawna i szybka. Oczywiście będziemy też wysyłać kalendarze kurierem
Przepraszam za wszystkie niedogodności i licząc na wyrozumiałość zapraszam na zakupy

Konkrety:
Cena kalendarza 30zł
Format A3 297x420mm
Objętość 8 kartek
Papier kreda matowa 200g
Kolorystyka 1 strona 4=0, reszta 4+4
Lakier dyspersyjny
Podkładka kartonowa
Spiralowanie z zawiszką i wycięciem

Koszty wysyłki
- poczta priorytet 20 zł (15zł + 5zł zabezpieczenia)
- poczta priorytet-pobranie 25 zł (20zł + 5zł zabezpieczenia)
- kurier 30 zł (25zł + 5zł zabezpieczenia)
- kurier pobranie 35 zł (35zł + 5zł zabezpieczenia)
(info z dn. 02.01.2008 Kalendarz miał być zabezpieczony przed uszkodzeniem papierową tubą, ale po obejrzeniu kalendarzy i pierwszych przymiarkach doszedlem do wniosku
ze z racji baaardzo duzej gramatury uzytego papieru
NIE DA SIE TYCH KALENDARZY ZAWIJAC I PAKOWAC W KARTONOWE TUBY!!!
po zwinieciu i wlozeniu do takiej nawet na kilkanascie sekund
wystepowalo dosc dlugotrwale odksztalcenie
az boje sie pomyslec co wydarzyloby sie gdyby taki kalendarz polezal w tubie kilka dni transportu??
100% na scianach mielibysmy rurki zamiast kalendarzy!!
A skoro nie tuby to co?
Pojezdzilem po hurtowniach w poszukiwaniu usztywnionych kopert/teczek.
Kilka udalo mi sie namierzyc ale nie bylo to przekonywujace rozwiazanie :/
Ostatecznia padlo na rozwiazanie (wbrew pozorom nawet drozsze niz tuby)
polegajace na pakowaniu kalendarzy do kartonów złożonych na plasko
z zabezpieczeniem folia pecherzykowa w srodku.
Mam tylko nadzieje ze nikt nie bedzie oburzony (chocby tak dla zasady) ze nie dostal w tubie
mimo iz o nich bylo tyle mowy...
Ale uwierzcie mi... Nie chcielibyscie tego kalendarza nigdzie wieszac po wyjeciu!)


Dystrybucja:
imfoto.pl link: http://www.imfoto.pl/index.php?zaw=16&id=1720

!!! KALENDARZ JEST WYSYŁANY OD DZIŚ (3 stycznia 2008 r.) !!!

Układ kalendarza:
http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=43299