Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1
    pebees
    Gość

    Domyślnie A ja też o ładowarki spytam ale inaczej :)

    Krótko napiszcie po prostu w punkcikach,
    1. jakiej ładowarki używacie
    2. jakich akumulatorków
    3. dlaczego takiej ładowarki
    4. dlaczego tych akumulatorków

    Generalnie jestem jakoś 'zdecydowany' na BC-700 i enloop lub gp, ale chciałbym wiedzieć, czego i dlaczego używają inni

  2. #2

    Domyślnie

    bc-700 sprawdza sie b. dobrze. moze nie jest to demon predkosci, ale laduje uczciwie. mam tez ladowarke energizer, laduje w 30 min do pelna. akumulatory dzialaja b. dobrze, ale mam wrazenie ze krocej niz po ladowaniu bc. uzywam energizer i gp 2500.

    dodam jeszcze moja subiektywna opinie, iz GP sa chyba przereklamowane. energizer sprawdza sie MZ o wiele lepiej
    Ostatnio edytowane przez R ; 16-12-2007 o 21:13

  3. #3

    Domyślnie

    O! O! O! też chętnie poczytam - sie dołączam
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pebees Zobacz posta
    Krótko napiszcie po prostu w punkcikach,
    1. jakiej ładowarki używacie
    2. jakich akumulatorków
    3. dlaczego takiej ładowarki
    4. dlaczego tych akumulatorków

    Generalnie jestem jakoś 'zdecydowany' na BC-700 i enloop lub gp, ale chciałbym wiedzieć, czego i dlaczego używają inni
    1. MH-C9000
    2. Eneloopy
    3. Bo jest pełna kontrola nad ładowaniem, rozładowywaniem akum (prądy ładowania itp)
    4. Bo są dobre, długo trzymają, z czasem nie tracą tak bardzo na swojej pojemności i są już stosunkowo tanie.
    De czy'sta + szkliwo

  5. #5

    Domyślnie

    Rayovac - 1 godzinna
    Energizer - 15 minutowa
    i ostatnio BC-900

    Akumulatorki Energizer

    Po kilku latach "gotowania" akumualtorków w ładowarce 1-godzinnej czy 15-minutowej testowałem ostatnio wszystkie w BC-900 i mają one nadal pełne pojemności.
    W BC-900 ładuję max. prądem.
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  6. #6

    Domyślnie

    1. MH-C9000
    2. Eneloopy
    3. Bo robi cuda z akumulatorami, juz znajomi zaczeli mi znosic aku. co by tzw. BREAK-IN zrobic nie zamieniłbym tej ladowarki na zadna inna
    4. bo raz naladowane czakaja na uzycie, a nie rozladowuja sie po cichu. BTW. 2000 mAh pojemnosci odpowiada 2700 z GP przynajmniej tak mi sie wydaje
    F65, N24-70/2,8, 50/1,8, SamYang 85/1,4, S150-500, SB600, D700, MB-D10
    D50&DELTA , N18-70 - żony

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mayor Zobacz posta
    1. MH-C9000
    2. Eneloopy
    3. Bo robi cuda z akumulatorami, juz znajomi zaczeli mi znosic aku. co by tzw. BREAK-IN zrobic nie zamieniłbym tej ladowarki na zadna inna
    4. bo raz naladowane czakaja na uzycie, a nie rozladowuja sie po cichu. BTW. 2000 mAh pojemnosci odpowiada 2700 z GP przynajmniej tak mi sie wydaje
    hehe czyli to co tygrysy lubią najbardziej
    De czy'sta + szkliwo

  8. #8

    Domyślnie


    Strasznie duża ta ładowarka
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Władca Pixeli Zobacz posta

    Strasznie duża ta ładowarka
    a do tego monitorek swieci na bialo robiac niesamowity efekt
    F65, N24-70/2,8, 50/1,8, SamYang 85/1,4, S150-500, SB600, D700, MB-D10
    D50&DELTA , N18-70 - żony

  10. #10

    Domyślnie

    GP V600 i akumulatorki GP 2800mAh. Ładuje coś ze 2 godzinki. Solidny mikroprocesor, cenowo do wytrzymania, akumulatorki trzymają ładnie, nie ma ściemy z pojemnością. Z mojego polecenia co najmniej 2 forumowiczów używa identycznych i sobie chwalą. Ładowara z termostatem, więc oprócz zabezpieczenia prądowego nie ma opcji przegrzania akumulatorów. Jeśli akumulatorek jest walnięty, ładowarka go nie naładuje - sygnalizuje błąd, obsługuje jednak pozostałe. Można w niej ładować nawet jeden aku, co też jest miłe, zwłaszcza dla posiadaczy Sabinek

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •