Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. #1

    Domyślnie Niedzielny spacer z Madzią

    Witam wszystkich, co sądzicie o tych zdjęciach. Proszę o opinie i porady, uczę się ,ale nie wiem jak mi to wychodzi...
    1)
    2)
    3)
    W ogóle to dobry dział?
    Nikon D50, D80, D300s, D750, 16-28/2.8 + 50/1.8 + 85/1.8D + 70-200/2.8, 105/ 2.8, Reporter 360 TTL + SB 800 + mega zapał

  2. #2

    Domyślnie

    Jak dla mnie to na 1 twarz modelki jest troche przepalona a na 2 i 3 za ciemne tło i jej czarna suknia miesza sę z drugim planem.
    Pozdrawiam Marcin Bąk
    FUDŻI

  3. #3

    Domyślnie

    Przede wszystkim to jedynka. I to nie dlatego, ze jest najlepsza. Kolejne podobaja mi sie bardziej. Ale jak dla mnie, stroj do opery na lesnym dukcie... W jakims renesansowym czy barokowym parku jeszcze by sie bronil ale tak...
    Ale po za tym jest swietnie ;]

    pzdr

  4. #4

    Domyślnie

    anchel i o to mi chodzi, kurde nie przemyślałem i chyba rzeczywiście ta suknia nie pasowała do leśnego spaceru

    Idę się powiesić :-/
    Nikon D50, D80, D300s, D750, 16-28/2.8 + 50/1.8 + 85/1.8D + 70-200/2.8, 105/ 2.8, Reporter 360 TTL + SB 800 + mega zapał

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Jak dla mnie wszystkie świetne ze wskazaniem na 2 i 3. Nie wiem, ale trochę rażą buciki na 3, u mnie są strasznie brązowe (może wina laptopowego LCD'ka). Pozatym mogę być nieobiektywny, bo mam słabość do takich kreacji
    D80|T28-75/2.8|N70-300VR|N50/1.8|SB-600 dużo chęci... mało czasu...
    www.nonone.pl www.fotonef.pl

  7. #7

    Domyślnie

    Jaskrawe promienie słońca odbijają się od sukni i mi nie przeszkadza że jest czarna Piękna modelka, fotki. Mnie urzekły, może te włosy lekki uśmiech... Jest ok
    "Potęga wiary jest motywacją i siłą podtrzymująca każde ważne, znaczące i pełne sukcesu życie"
    || D70 | T17-50/2.8 ||

  8. #8
    Artur Jonik
    Gość

    Domyślnie ...

    Dla mnie 3 bardzo fajna. Jesienna. Moze troche te czarne plamy przeszkadzaja
    ale ogolnie podoba mi sie ciepla jesienna kolorystyka.
    Pozdrawiam

  9. #9
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Jedyneczka bardzo ok. Tylko tego Mickiewicza (chyba, o ile mam jeszcze dobry wzrok ) zamieniłbym na coś innego. No i nieco za jasno. Jednak jedynie jedynka z tych trzech do działu 'Portret' pasuje idealnie

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pebees Zobacz posta
    ...Tylko tego Mickiewicza (chyba, o ile mam jeszcze dobry wzrok ) zamieniłbym na coś innego.
    A na co byś zamienił? Na Pismo Święte?
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •