Close

Strona 3 z 20 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 193
  1. #21
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    mihow, no, to się trochę żarówka zużyje.. bo ciemno jest, to sobie musi poświecić..

  2. #22

    Domyślnie

    grzechoo jestes zlosliwy. Kupiłem Sb600 ZA 830 PLN
    wybacz, nie chciałem być przykry..... nie oto chodzi.
    po części niestety masz rację, zazwyczaj jest tak że pełną gwarantowaną kompatybilnośc zapewnią markowe, fakbryczne akcesoria.... ale, czasem warto jest odpuścić jakiś drobiazg i kupić coś bez firnowego loga, za 1/3 ceny (tak jak w tym wypadku)

    wyłozenie dla studenta (za 3 tygodnie bronie licencjat) bez pracy, ponad 8 stów za lampę (tylko do amatorskiego zastosowania- nie zarobi na siebie) tylko po to żeby od czasu do czasu fajnie sobie błysnąć, musisz przyznać jest nieporozumieniem.
    jeżeli jest tak jak piszą, to logo w tym wypadku kosztuje ponad 5 stów- nie dziekuje

    ale spokojnie..... są odważni, potestują- zobaczymy
    D50 + T28-75 f/2.8 + N50mm f/1.8 + SB900 + trochę gratów
    http://galeria.grzesiek.info/

  3. #23

    Domyślnie

    Wybaczam Ja poprostu chciałbym aby ktoś kto kupi to to zamieścił recenzje co to warte. Czytałem dużo przypdków tanich amp które błyskały jak chcą, zero powtarzalności błysku. dlatego sie obawiał bym kombinacji jak wiadomo lampa jest dość ważnym elementem aparatu.
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  4. #24

    Domyślnie

    wiadomo lampa jest dość ważnym elementem aparatu
    no i znów muszę się z Tobą zgodzić.... lampy nie kupuje się co jakiś czas, raz kupiona zapewne przetrzyma dwie może trzy zmiany korpusów
    D50 + T28-75 f/2.8 + N50mm f/1.8 + SB900 + trochę gratów
    http://galeria.grzesiek.info/

  5. #25

    Domyślnie

    No więc mam już tego Tumaxa.
    Pierwsze wrażenia pozytywne. Lampa jest wykonana solidnie, zgrabnie. Po założeniu aparat trochę waży Ręka może się zmęczyć, chociaż sama lampa nie jest specjalnie ciężka.

    Zamówiłem też dyfuzor do tej lampy aby mieć komplet. Trochę się zdziwiłem, że za 69zł dostałem kawałek plastiku ale cóż - dyfuzor się przyda a przecież reklamówki zakładał nie będę.

    Założyłem, włączyłem. Wszystko działa. Na wyświetlaczu pojawił się symbol lampy i automatycznie włączyło się podświetlenie wyświetlacza. Włączyłem lampę, READY się zaświeciło jak trzeba. Delikatne piszczenie lampy jak to w lampach. Jednak po naładowaniu się lampy delikatne piszczenie nie ustało. Ten typ widocznie tak ma

    Kilka testowych fotek z lampą na wprost, kilka z odbiciem od sufitu. Kilka z dyfuzorem.
    Na pierwsze szybkie testy lampa działa bardzo dobrze. Powtarzalność zdjęć jest ok. Wszystko dobrze doświetlone itd.

    Jednak proszę nie kierować się do końca moimi ocenami. To jest moja pierwsza tego typu lampa i dopiero uczę się z nią pracować.

    Jeśli macie jakiś konkretne pytania to pytajcie. Zawsze postaram się odpowiedzieć.
    D7000, N 17-55, N 35, SB, MB-D11, EIZO, EPSON, VELBON, NNJ

  6. #26

    Domyślnie

    mihow, nie chrzań tyle ino dawaj foty
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  7. #27

    Domyślnie

    Jeśli macie jakiś konkretne pytania to pytajcie. Zawsze postaram się odpowiedzieć.
    ja nie mam pytan, ja chce zdjecia zobaczyc z lampa, z palnikiem do gory, bez lampy, bez dyfuzora, no wiesz...
    Zdjęcia sportowe w duuużym formacie. Zapraszam!
    www.blog.pressfocus.pl

  8. #28

    Domyślnie

    Ja też chcę fotki zobaczyć, bom ubogi, a lampka by się jakaś w miare sensowna przydała
    zdjęcie życia jeszcze przede mną

  9. #29
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    mihow, pokaż fotki, zarówno lampy jak i z lampą Piszczy przetwornica. W sumie nie powinna, ale ... może Do olania No i kiedyś od Ciebie ją pożyczę, zobaczę, na ile to przydatne

  10. #30

    Domyślnie

    No dobra. Skoro tak bardzo chcecie zamieszczam zdjęcia.
    Muszę tylko wspomnieć, że sufit mojego pokoju jest biały, ściany są lekko pomarańczowe. Dlatego ma to trochę odwzorowanie w kolorystyce zdjęć.

    Prezentowana scena bez lampy

    Prezentowana scena z lampą wbudowaną

    A teraz z lampą Tumax:

    1. 28mm, ISO 200, F5.6, EV 0.0 bez dyfuzora, na wprost

    2. 28mm, ISO 200, F5.6, EV 0.0 z dyfuzorem T2, na wprost

    3. 28mm, ISO 200, F5.6, EV +2.0 bez dyfuzora, odbicie od sufitu

    4. 28mm, ISO 200, F5.6, EV +2.0 z dyfuzorem T2, odbicie od sufitu

    5. 28mm, ISO 200, F5.6, EV 0.0 bez dyfuzora, na wprost

    6. 28mm, ISO 200, F5.6, EV 0.0 z dyfuzorem T2, na wprost

    7. 28mm, ISO 200, F5.6, EV +2.0 bez dyfuzora, odbicie od sufitu

    8. 28mm, ISO 200, F5.6, EV +2.0 z dyfuzorem T2, odbicie od sufitu

    Nie wiem tylko, dlaczego kierując palnik na sufit muszę zwiększyć EV na +2.0, aby zdjęcie wyszło dosyć jasno

    Sorki za taką marną kompozycję zdjęć, ale myślę, że w jakimś stopniu udało mi się pokazać Wam zalety tej lampy.
    D7000, N 17-55, N 35, SB, MB-D11, EIZO, EPSON, VELBON, NNJ

Strona 3 z 20 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •