Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Dziwny dźwięk w D80...

    witam. swoja nowa d80tke zakupilem w ostatnia niedziele. jest to sprzet fabrycznie nowy. gdy zjawilem sie w domu zaczalem sprawdzac wszystko na spokojnie i jedno co zwrocilo moja uwage to to ze przy delikatnym potrzasaniu aparatem wydobywa sie z niego podejzany metaliczny dzwiek. przypomina mi sprezyne wprawiona w ruch ktora powoli zwalnia. dzwiek trwa ok 2-3 sekund. ogolnie aparat dziala bez zarzutu. nie wiem co robic;/ ktos mial podobny problem? zareklamowac go u sprzedawcy czy zglosic sie do serwisu? prosze o pomoc

  2. #2

    Domyślnie

    To tylko "obracacz zdjęciowy" - obraca zdjęcia jak je robisz w pionie.

    [edit]

    hehe, bylem doslownie kilka sekund (<5) szybszy
    Puszka: D70s | Obiektywy: N18-70, S70-300 APO DG | Szmery bajery: Velbon CX-660, Lowepro CompuDaypack, DCR-250 | flickr

  3. #3

    Domyślnie

    niestety ...masz pecha, tej wady nie można reklamować ...bo to czujnik położenia aparatu
    polecam: google.pl i opcję 'szukaj' na forum

  4. #4

    Domyślnie

    ja u siebie też coś takiego mam, ale jakoś się nie przejmuję tym bo chyba po prostu tak ten typ ma, a może się mylę?? :>
    D80, Tk 12-24/f4, T 17-50/f2.8, Tk 50-135/f2.8, N 70-300G

  5. #5

    Domyślnie

    Tak ma być! Ja tey! Brak słow;]
    Nikon D80, Nikon F50, Zenit, Nikkor AF-S 24-85 mm 3,5-4,5 G; Nikkor 28-80 mm 3,5-5,6 D; Nikkor 50 mm 1,8 D; Jupiter 135 mm 3,5; Nikon SB-24 Szukam kolejnego szkła

  6. #6
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Czytać instrukcję obsługi, potem forum. Wątek zamykam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •