Close

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 70
  1. #21

    Domyślnie

    zrealizowałeś niejednego z nas marzenia Czekam na c.d.
    F R E E T I B E T

    Pozdrawiam Zbyszek

  2. #22

    Domyślnie

    super fajnie się czyta i jeszcze lepiej ogląda powinieneś gdzieś uderzyć z tym reportażem chętnie bym przeczytał i zobaczył w jakim nationalu. pogadaj z martyną

  3. #23
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Nie no, szacunek!
    Gratuluję odwagi i samozaparcia.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  4. #24

    Domyślnie

    Art - szacunek! Serio! Kiedy jakiś czas temu pisałeś o podróży dokoła świata i metodach składowania zdjęć w drodze, zastanawiałem się, jakim cudem dasz radę coś takiego zorganizować. Teraz już nie wątpię, że Ci się uda

  5. #25

    Domyślnie

    BRAVO !
    Lektura wspaniała
    pozdrawiam, gratuluję, zazdroszczę i czekam
    ff

  6. #26

    Domyślnie

    wypasik, widzę, że Kolega podobne klimaty, jak ja preferuje... fotki 1.8 i 3.17 mnie najbardziej urzekły, pozostałe również niczego sobie...

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fIlek Zobacz posta
    Art - szacunek! Serio! Kiedy jakiś czas temu pisałeś o podróży dokoła świata i metodach składowania zdjęć w drodze, zastanawiałem się, jakim cudem dasz radę coś takiego zorganizować. Teraz już nie wątpię, że Ci się uda
    pewno ze sie uda jedyny problem teraz to kasa.. poki co jestem bezrobotnym genetykiem molekularnym z zamilowaniem do fotografii Jezeli ktos ma jakis pomysl/oferte to chetnie nawiaze wspolprace (w ktorejkolwiek z tych dziedzin ).

    A dreczenie sie z aparatem podczas takiego wyjazdu to na prawde nie lada problem. Zasilanie, skladowanie fot, szkla.. co innego jechac na focenie, a co innego na trek - juz nie mowiac o wiekszych ambicjach. Trzeba sie mocno ograniczac, zastanawiac nad doborem sprzetu i niestety dzwigac to wszystko na plerach :]
    Z zazdroscia nie raz patrzylem na gosci jezdzacych wszedzie jeepami, legalnie, z masa sprzetu.. ich ograniczala tylko pogoda.. mnie kasa, czas, brak pozwolen, ciezar, jedzenie..
    Ale nie narzekam, bylem tam, zobaczylem, przeszedlem, foty jakies przywiozlem moze nie najlepsze, ale pamiatka jakas jest Przygoda swietna! jak tylko bede mial chwile to dopisze czesc druga.
    Jeszcze raz dzieki za komenty
    pozdrawiam
    ArtX
    jakies tam fotki : trzymać ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym...

  8. #28

    Domyślnie

    Jestem pełen podziwu, BRAWO
    Dawaj następną część, czekamy...
    Aparat Nikon Obiektyw Nikon Lampa Nikon

  9. #29
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    ArtX, bo to jest tak - wycieczka 20000pln... usuniecie garba na plecach od noszenia gadzetow po tamtych goreczkach - 342945pln... wrazenia - bezcenne! i o to chodzi... ale sam o tym wiesz najlepiej bo przeciez to Ty tam byles i Ty to przezyles... zycze wszystkim przezycia takiej wycieczki... [sobie nie bo ja mam rzut kamieniem to sie nie licze ale jak sie uda to oczywiscie i ja zaatakuje tamte rejony tylko pewnie od drugiej strony...]. Czekamy na druga czesc i juz zapinam pasy...

    Tylko jak mozesz to zaakcentuj mocniej wysokosci na jakich przebywaliscie i to co sie dzieje wtedy z czlowiekiem no i oczywiscie to ze pozwolenia to jednak wazna sprawa :P

  10. #30

    Domyślnie

    ...coś wspaniałego - gratuluję.


Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •