Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Domyślnie braketing na manualu

    Jest możliwość ustalenia braketingu przesłony w trybie manualnym w d80, bo jakoś nie mogę się doszukać.

  2. #2

    Domyślnie

    NIe jestem pewien ale wydaje mi się że jest tylko braketing ekspozycji i błysku, natomiast nie słyszałem o takim "szczegółowym" bracketingu jak b. przysłony? chyba aparat sam dobiera parametry ażeby uzyskać trzy/dwa różne warianty ekspozycji.

  3. #3

    Domyślnie

    W instrukcji jest tylko mowa bracketingu ekspozycji, antomiast jak się to odbywa czytaj: jakie parametry aparat zmienia migawkę czy przysłonę, nie jest napisane. Być może w automatyce przysłony będzie zmieniał przysłonę a w migawki - migawkę, sprawdź w poszczegónych programach które wartości ulegają zmianie.

  4. #4

    Domyślnie

    w priorytecie czasu zmiena przesłonę, a w priorytecie przesłony czas - to jest oki i logiczne. Dame it nie trawie bracketingu czasu.

  5. #5

    Domyślnie

    braketing jest "przypisany" do trybu automatyki. Przy manualu go nie ma, wszystko ustawiasz ręcznie tz. korekcje na + lub -

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez motyl Zobacz posta
    braketing jest "przypisany" do trybu automatyki. Przy manualu go nie ma, wszystko ustawiasz ręcznie tz. korekcje na + lub -
    A mógłbyś to rozwinąć ?
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez motyl Zobacz posta
    braketing jest "przypisany" do trybu automatyki. Przy manualu go nie ma, wszystko ustawiasz ręcznie tz. korekcje na + lub -
    Łżesz Rusałko! Miałeś w ogóle aparat w rękach? Bo gdybyś miał, to zrobilbyś test i nie wprowadzał w błąd.

    Przy manualu zmienia się czas. Reszta jak juz koledzy wyżej wspomnieli.
    Ostatnio edytowane przez Kekacz ; 27-11-2007 o 15:27
    Dziewiąty najstarszy użytkownik forum.
    Sansa Clip 4 GB + Sennheiser PX100 II
    kekacz.blogspot.com

  8. #8

    Domyślnie

    Od D70 nic się nie zmieniło. Utrzymywanie stałej przysłony ma większe uzasadnienie, np. jak robisz HDR.
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kekacz Zobacz posta
    Łżesz Rusałko!
    Ja może tylko proponuję w innej formie się zwracać...
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  10. #10

    Domyślnie

    Młody pewnie jestes i nie znasz klasyki
    Dziewiąty najstarszy użytkownik forum.
    Sansa Clip 4 GB + Sennheiser PX100 II
    kekacz.blogspot.com

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •