Close

Strona 14 z 15 PierwszyPierwszy ... 412131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 150
  1. #131

    Domyślnie

    Naprawdę ładnie to wyszło. Czekam kiedy będę mógł sfinalizować zamówienie. Gratulacje dla wszystkicha zamieszanych w wykonanie.

    Pozdrawiam

  2. #132

    Domyślnie

    bardzo fajnie się prezentuje!
    też chętnie jedną sztukę przytulę!
    D80|18-70|50/1.8
    Pozdrawiam, Dr. Evil.

  3. #133

    Domyślnie

    Kalendarzyk wyszedł rewelacyjnie, ale mam pytanko, bo może przeoczyłem- wystarczy zagłosować w ankiecie i już bedzie się na liście chętnych do zakupu czy jeszcze gdzieś chęć taką trzeba zameldować??
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  4. #134

    Domyślnie

    Coz powiedzic ?

    Rewelacyjne zdjecia, gratuluje autorom. Bardzo udana szata graficzna : podziekowania dla wszystkich, dzieki ktorym to przedsiewziecie doszlo do skutku.
    A tak poza tym, to zaczynam podejrzewac, ze moja puszka ma jakies wady (fabryczne ?) i chyba szkla tez jakies matowe : mnie takie fotki jakos nie wychodza ....
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  5. #135

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez emet_b Zobacz posta
    Kalendarzyk wyszedł rewelacyjnie, ale mam pytanko, bo może przeoczyłem- wystarczy zagłosować w ankiecie i już bedzie się na liście chętnych do zakupu czy jeszcze gdzieś chęć taką trzeba zameldować??
    Zdaje się, że formalne zamówienie trzeba złożyć na IMFOTO, ale na ich stronie nie ma jeszcze informacji.
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  6. #136

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez żółto-czarny Zobacz posta
    Zdaje się, że formalne zamówienie trzeba złożyć na IMFOTO, ale na ich stronie nie ma jeszcze informacji.
    Dzięki za podpowiedź, będę lustrował Imfoto
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  7. #137

    Domyślnie

    Jakiś przybliżony termin wydania i dostępności jest wiadomy?.A tak z ciekawości jakie jest zainteresowanie kalendarzem,ma ktoś takie informacje?.
    F80,MB-16,N.35-70 2.8 D D90 ,MB-D80 N. 17-55 2.8 G IF ED AF-S,N. 60 2.8 G ED Micro,N. 80-200 D ED NEW, SB-900, 055PROB+486RC2+MBAG80,LOWEPRO NOVA 5 AW,KENKO-Macro,KENKO 1,4 DG
    Grupa ,,SABAT,,

  8. #138

    Domyślnie

    no mamy male (mam nadzieje) problemy z drukiem ale miejmy nadzieje ze druk ruszy lada dzien
    jak ruszy drukarnia
    to od razu ruszy przedsprzedaz
    oczywiscie bedziemy o tym halasowac!!

    a zainteresowanie?
    wg naszej ankiety na chwile obecna to 240 glosow na TAK 18 glosow na NIE (hihi)
    + te wszystkie dodatkowe egz. o ktorych piszecie w temacie pod ankietą
    tak wiec zainteresowanie jest na poziomie ok 300 szt. wiec... niemałe
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  9. #139

    Domyślnie

    Zagłosowałem na jedną, lecz pozwolę sobie zapytać - możliwy odbiór osobisty u Hesji? Często tamtędy przejeżdżam, było by mi wygodnie.
    Adam

  10. #140

    Domyślnie

    oczywiscie
    jak juz tylko beda w sprzedazy to wszystkie chwyty dozwolone
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

Strona 14 z 15 PierwszyPierwszy ... 412131415 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •