Close

Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 150
  1. #11

    Domyślnie

    Gratulacje
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  2. #12

    Domyślnie

    Brawa dla pomysłodawców oraz wszystkich autorów, których prace mogliśmy zobaczyć...
    Czekam na "zmaterializowanie" kalendarza
    D40x | N 18-70 | SanDisk Extreme III 2GB | Nikon Crumpler That

  3. #13

    Domyślnie

    Bardzo fajne foty. No i od razu wiadomo, że nie były popełnione przez przypadek. Warsztat autorów jest tutaj najwyższej klasy. Już się nie mogę doczekać kalendarza

  4. #14

    Domyślnie

    Gratulacje.!! Panowie Kłaniam się nisko.!!
    Jacek..

  5. #15

    Domyślnie

    przedziwne te wyniki głosowania ... zaprawdę ... coś chyba było nie tak z podliczaniem głosów

    a swoją drogą kalendarz jako całość będzie niespójny i średni

    GDZIE MOŻNA ZAMAWIAĆ TO CUDO ?

    ps. może np. Stig mógłby złożyć kalendarz alternatywny , naprawdę coś lepiej dałoby się powybierać, w wielu miejscach wygrało tanie efekciarstwo względem fotograficznej magii a jeśli kaegorie 1-6 będą następować po sobie będzie taki serial szaro-bury

    ps. z góry przepraszam za zdanie odrębne

  6. #16

    Domyślnie

    UUUU faworyci sie też pojawili
    Dochodzę do wniosku że w 2009 roku zdjęcia i wszystko co związane z kalendarzem NKP niech robi Hesja ...
    Sławku wiec juz zacznij dłubać przy NKP2009
    Brawo wszystkie prace były bardzo dobre Gratulacje składam ich autorom ....
    . . . Coś na C coś na D trochę słoików Twist-Off z wieczkiem . . .

  7. #17

    Domyślnie

    Prawdę mówiąc zdjęcia są tak dobre, że trzeba zrobić 12 kalendarzy w 12 tematykach. Dzieła byłyby spójne i na równie wysokim poziomie jak ten zbiór. No i sprowokowalibyśmy rywalizację, na który z kalendarzy zespół zbierze więcej zamówień . Pomysł, makieta takiego kalendarza powinna być podwieszona w każdej kategorii przez cały rok. Moje już od stycznia. Stopniowo napływałyby zamówienia. Te działy foto, które zbiorą odpowiednią ilość zamówień na przełomie października i listopada drukują. A w listopadzie (bo to jest szczyt sezonu kalendarzowego) sprzedają cały nakład.

    PS
    Gratuluję wszystkim uczestnikom, a w szczególności zwycięzcom, miło będzie oglądać Wasze fotografie przez cały rok na ścianie mojego pokoju.

  8. #18

    Domyślnie

    Widzę, że nawet po zagorzałej dyskusji pojawiają się jeszcze głosy niezadowolenia i zgorszenia.

    Na początku dzięki dla GTK za inicjatywę, poświęciliście kupę czasu i sprawiliście większości kupę radochy i pozytywnych dylematów przy wyborze zdjęć. Cieszyłem się jak dziecko gdy moje fotki dostały się do głosowania...a kalendarz będzie świetny zarówno za sprawą zdjęć jak i tego, że jest poprostu Nasz.

    Gratulacje dla zwycięzców, Hesja pozamiatałeś, ale z Twoim punktem widzenia położonym gdzieś wysoko, prawie w chmurach też bym robił takie foty
    Fujifilm X-E3 23/2

  9. #19

    Domyślnie

    Sławku, dopiero zwróciłem uwagę na podpisy: zgarnąłeś 1/3 wszystkich nagród! Wielkie gratulacje.

    PS
    Ja też klikałem na wszystkie wygrane prace, także również nie życzę sobie narzekania bo to najlepsze prace

  10. #20

    Domyślnie

    Moi faworyci wygrali w kilku kategoriach więc nie narzekam. Co miałem ponarzekać to w innym wątku ;]

    Kalendarz niemal autorski hehe ;]

    Gratuluję i pozdrawiam.

Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •