Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34

Wątek: d1x d100 ??

  1. #1

    Domyślnie d1x d100 ??

    pytanie jest nastepujace czy warto wymienic d70 na d1x lub d100 .. wiem ze to dosc stare konstrukcje :/ pytanie czy sprawdza sie w reportazu lepiej niz d70? zalezy mi na solidnym aparacie ktory przetrwa trodne warunki i bedzie w miare przystepnej cenie

    po za tymi dwoma zastanawialem sie jeszcze nad canonem 10d

    licze na rzeczowe odpowiedzi

    z gory dzieki
    Dziwie sie tym co maja wiecej postow na forum niz zdjec w swoim archiwum ...



  2. #2

    Domyślnie

    wszystko to juz dosc leciwe aparaty i chyba nie ma sensu na nie wymieniac D70, ktory choc sam moze szczytem nowosci nie jest, to jednak ogolnie nic mu nie brakuje w porownaniu (no, moze nie z D1X).

    jako twarda konstrukcje proponowalbym 10D. ale ten aparat jest wolniejszy niz D70 i z przyzwyczajenia moze Cie czasem bolec ociezalosc zapisow/odczytow na karte. sam korpus jest, MSZ, wyraznie lepszej ergonomii. ale kup 10D w dobrym stanie...! to wcale nie tak latwe

    podobnie D100. tu dodatkowo dochodzi fakt, ze korpus tez nie jest na metalowej ramie (jak 10D czy D1X). a wcale nie jest tani

    w D1X bym sie nie pchal. w lapie lezy swietnie i te 8 fps jest niesamowite... ale matryca juz nie ta... raczej nie bylbys zadowolony porownujac jakosc zdjec z D70...

    ciulaj na D200

  3. #3
    nin
    Gość

    Domyślnie

    D100 do ostrej reporterki odradzam i nie chodzi mi tu o to czy jest z metalu plastiku czy moze z plasteliny - on poprostu bedzie za wolny (dla mnie reporterka kojarzyla sie zawsze z szybkoscia a nie jakoscia studyjna wiec odradzam wolne aparaty) moze D2h ?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk

    w D1X bym sie nie pchal. w lapie lezy swietnie i te 8 fps jest niesamowite...
    D1X nie ma 8kl/sek
    D750 : D800 : D500 : D7200 : AF-S 16-35 4 VR : AF 24-120 4 VR : AF 20 2.8 : AF-S 80-200 2.8 : AF-S 400 2.8 : AF-S 500 4 VR : SB900 : SB800 : WT-4 : UT1
    www.mjagielski.pl www.photoaction.pl

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez phantomek
    D1X nie ma 8kl/sek
    oczywiscie. nie D1X tylko D1H

    z D1H pomerdalem cofam to co napisalem o "rzekomo" D1X. tego w lapach nie mialem


    niech mi tylko ktos cos wyjasni. na dpreview w specyfikacji D1H stoi 5 fps. a ja bym sobie dal reke uciac, ze ten korpus walil 8 fps

  6. #6

    Domyślnie

    rozjasniles mi troszke sytuacje, chyba faktycznie lepiej uzbierac na cos nowego np d200 .. dziekuje za odpowiedz
    Dziwie sie tym co maja wiecej postow na forum niz zdjec w swoim archiwum ...



  7. #7

    Domyślnie

    do reportazu z tego zbioru zdecydowanie wolalbym chyba D70. tutaj jednak szybkosc zapisow na karte ma duze znaczenie, a pod tym wzgledem ani D100, ani 10D.

    co do D1X to nie wiem

  8. #8

    Domyślnie

    d2h jest stosunkowo drogi w porownaniu z d200 i przynajmniej dla mnie odpada
    Dziwie sie tym co maja wiecej postow na forum niz zdjec w swoim archiwum ...



  9. #9

    Domyślnie

    a ja wymienilem D70 na D100 i jestem zadowolony

  10. #10
    nin
    Gość

    Domyślnie

    BUBYPLchodzi o aparat do reporterki a nie na to czy warto wymienic

    tfu^^ no wlasnie a D1h ?

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •