Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1

    Domyślnie Instrukcja do Nikon F601 [Poszukuję]

    Witam,

    Jak w temacie. Poszukuję instrukcji do aparatu Nikon F601.


    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Shah ; 23-11-2007 o 15:51

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ostrowski_marci Zobacz posta
    Zapomniałem napisać, że szukam czegoś w jęz. polskim. Ale mimo to dziękuję za zainteresowanie.

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2006
    Miasto
    Warszawa / Włocławek
    Posty
    148

    Domyślnie

    Ciezko bedzie ci znalezc polska instrukcje na forum (http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=5405).

    Chyba, ze na gieldzie.
    Miejsce na Twoją reklamę.

  5. #5

    Domyślnie

    A po co Ci instrukcja kolego? Obsługa 601-ki jest intuicyjna i b.prosta. Jeśli masz jakieś wątpliwości napisz na e-mail arklin@poczta.onet.pl a Ci odpowiem.
    Pozdrawiam

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arklin Zobacz posta
    A po co Ci instrukcja kolego? Obsługa 601-ki jest intuicyjna i b.prosta. Jeśli masz jakieś wątpliwości napisz na e-mail arklin@poczta.onet.pl a Ci odpowiem.
    Pozdrawiam
    Zgadza się. Czytałem, że to prosty w obsłudze aparat, ale wartało by było mieć pod ręką jakiś manual tak w razie W. Dzięki za oferowaną pomoc

  7. #7

    Domyślnie

    pisz jakby co ale to naprawdę prosta sprawa, uważaj tylko na zamknięcie tylnej pokrywy
    często lubi się ułamać ten dźinks od zamknięcia no i niestety bateria ( robiłem średnio 10-12 filmów )
    Metal For Soul Beer For Body Thrash Till Death

  8. #8

    Domyślnie

    Zasilanie to katastofa w tym świetnym skądinąd aparacie.Gdy kiedyś używałem 601-ki też mnie to irytowało. Podobno można (z trudem) dostać battery pack do 601 choć osobiście takiego nie widziałem. Przerobiłem więc bpack od EOS 50, który kupiłem za grosze i pasował całkiem nieźle wymagał niewielkich przeróbek i aparacik zyskał poważny wygląd. Oczywiście wyłamaną klapkę też przerabiałem zamiast plastiku można wkleić (na gorąco) kawałek blaszki i będzie git.
    Pozdr
    Ostatnio edytowane przez arklin ; 23-11-2007 o 23:43

  9. #9

    Domyślnie

    Podobno takiego batery packa produkowali słowacy, bywał na giełdzie.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sinner Zobacz posta
    pisz jakby co ale to naprawdę prosta sprawa,
    a takie pytanko mam - do czego służy taki mały przycisk z lewej strony przypominający zegar? (?) Napisane jest nad nim RE.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •