Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1

    Domyślnie Instrukcje z Nikon USA

    Ostatnio edytowane przez gadas ; 20-11-2007 o 11:08
    . . . Coś na C coś na D trochę słoików Twist-Off z wieczkiem . . .

  2. #2

    Domyślnie

    Instrukcja do D300 i D3 jest dwa razy grubsza niż do D200 Będzie co czytać
    De czy'sta + szkliwo

  3. #3

    Domyślnie

    A dalej nie slychac zeby gdzies powiesili PL wersje tej instrukcji??? (oczywiscie mowie o D300)

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Godlike Zobacz posta
    A dalej nie slychac zeby gdzies powiesili PL wersje tej instrukcji??? (oczywiscie mowie o D300)
    W internecie nie znajdziesz polskiej wersji tej instrukcji.

    Przeczytaj sobie ten post naszej Pani Moderator: http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=5405
    a wszystko powinno być dla Ciebie jasne
    De czy'sta + szkliwo

  5. #5

    Domyślnie

    Do d..., w sumie nie rozumiem dlaczego polska instrukcja jest chroniona prawdem a angielska nie ale niewazne. No to moze ktos powie mi przynajmniej gdzie (najlepiej w warszawie) mam dryndac i prosic o przyslanie takiej instrukcji, chodzic jakos specjalnie mi sie tam nie chce tylko po to zeby ja kupic. Od razu mowie ze juz dzisiaj dzwonilem pod numer podany w papierach aparatu ale uslyszalem tylko cos w jakims dziwnym jezyku

  6. #6

    Domyślnie

    Ani chybi to ten desant kaszubski co pojawił się z Donaldem T.
    A tu się dzwoni: +48 22 460 87 32
    Linie są czynne w godzinach 9:00 – 17:00 od poniedziałku do piątku
    Najlepiej zarejestrować produkt i korzystać ze strony Nikon Polska.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Godlike Zobacz posta
    Do d..., w sumie nie rozumiem dlaczego polska instrukcja jest chroniona prawdem a angielska nie ale niewazne. No to moze ktos powie mi przynajmniej gdzie (najlepiej w warszawie) mam dryndac i prosic o przyslanie takiej instrukcji, chodzic jakos specjalnie mi sie tam nie chce tylko po to zeby ja kupic. Od razu mowie ze juz dzisiaj dzwonilem pod numer podany w papierach aparatu ale uslyszalem tylko cos w jakims dziwnym jezyku
    Przecież w Warszawie masz siedzibę Nikona wraz z serwisem na ul Podstępu
    Nic trudnego tylko trzeba się tam przejść a pomogą
    De czy'sta + szkliwo

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Godlike Zobacz posta
    Do d..., w sumie nie rozumiem dlaczego polska instrukcja jest chroniona prawdem a angielska nie ale niewazne. No to moze ktos powie mi przynajmniej gdzie (najlepiej w warszawie) mam dryndac i prosic o przyslanie takiej instrukcji, chodzic jakos specjalnie mi sie tam nie chce tylko po to zeby ja kupic. Od razu mowie ze juz dzisiaj dzwonilem pod numer podany w papierach aparatu ale uslyszalem tylko cos w jakims dziwnym jezyku
    Pewnie dlatego, że koszt produkcji instrukcji w języku angielskim rozkłada się na setki tysięcy sprzedanych aparatów w USA, UK oraz większości krajów Azji, a koszt polskiej instrukcji musi pokryć sprzedaż kilkudziesięciu sztuk aparatów.
    X-T10, XF35, XF18-55, MK320

  9. #9

    Domyślnie

    Może też dlatego że praktycznie do każdego sprzętu dodawana jest instrukcja po angielsku.
    A angielski to najbardziej popularny język. co innego polski...
    De czy'sta + szkliwo

  10. #10

    Wink

    Cytat Zamieszczone przez yaqb81 Zobacz posta
    Przecież w Warszawie masz siedzibę Nikona wraz z serwisem na ul Podstępu
    Nic trudnego tylko trzeba się tam przejść a pomogą
    Wiem ze mam ale nie chce mi sie tam chodzic dla tego wole zeby przyslali Zreszta jesli "gosci" przyjmuja tam tak samo jaki odbieraja telefony to widze ze tylko na darmo bym sie nachodzil.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •