Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Szwajcaria...

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ziuteczny Zobacz posta
    One były dość mocno podciągane, porób trochę zdjęć i zobaczysz. Manipulacja kolorem, wysycanie trawy, stoków, nieba i czego się da. Poprzeglądaj inne foty Hesji. On jedzie z kolorem prawie na maxa.
    Ale niezły w obróbce jest.
    no ale bez przesady
    tak jak napisalem wczesniej
    robie fotki na ustawieniach neutralnych
    a obrobka?
    kadrowanie (prostowanie)
    poziomy
    saturacja (ok 12 w PS z automatu)
    i juz
    a zdjecia staram sie tak robic by poprostu nie bylo przepalen
    wot i caly sekret
    z reszta nie byloby czasu na to co napisales... obrobka ponad 1000 zdjec z tego wypadu zajelaby na tym poziomie co piszesz wieki
    i jeszcze jedno: trawa tam TAKA BYŁA na swiadkow biore wszystkich z naszej wyprawy
    jeszcze zartowalismy ze ktos niezle saturacje w tych alpach podciagnal
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  2. #22

    Domyślnie

    To i ja się dopiszę z ukłonem szerokim za świetne oko i udane zdjęcia. Są piękne i zatrzymują wzrok na dłużej niż chwilę. Dzięki i wielkie słowa uznania!
    NIKON

  3. #23

    Domyślnie

    Rewelacyjne !
    ..:: D90 ::..
    '...canon robi bardzo dobre aparaty, a NIKON zdjęcia...'
    www.kurkowiak.com

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ziuteczny Zobacz posta
    One były dość mocno podciągane, porób trochę zdjęć i zobaczysz. Manipulacja kolorem, wysycanie trawy, stoków, nieba i czego się da. Poprzeglądaj inne foty Hesji. On jedzie z kolorem prawie na maxa.
    Ale niezły w obróbce jest.
    Cytat Zamieszczone przez tobiks Zobacz posta
    juz dzis tak jest... jesli jestes grafikiem komputerowym to mozesz robic takie cuda nawet nie wyjmując aparatu z torby tylko to juz nie fotografia i dlatego nie wydaje mi sie zeby wszystko tak na maksa w ta strone szlo...
    dobry fotograf stara sie tak robic zeby nie trzeba bylo za wiele poprawiac!
    Bardzo ciekawe jest to, że najbardziej na obróbkę grafiki utyskują ci, którzy nie bardzo potrafią się z nią obchodzić. Gdyby było tak jak piszecie panowie, to w studio wystarczyłoby fotografować kij od szczotki a nie modelkę. Przecież grafik potem poprawi... Autorzy zdjęć, które oceniane są tutaj jako bardzo dobre, przecież zawsze wyraźnie piszą, że obróbka z ich strony nie jest jakąś wielką ingerencją i tak właśnie jest! Nadal podstawą dobrej fotografii jest kadr i umiejętne dobranie parametrów ekspozycji a retusz jej integralną częścią, który wywodzi się jeszcze z ciemni. Jestem amatorem, który zaczął swoją przygodę z fotografią od cyfry. Niedawno zaopatrzyłem się w trochę literatury i zacząłem zgłębiać tajniki PSa. Jakże wielkie było moje zdziwienie, kiedy okazało się, że w zasadzie wszystkie użyteczne efekty są kopią identycznych procesów przeprowadzanych w ciemni.
    Pozdrawiam
    Janusz

  5. #25

  6. #26

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •