Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Nikon D2X

  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2004
    Miasto
    Okolice W-wy
    Posty
    63

    Domyślnie Nikon D2X

    Zakochalem sie
    Wiem jednak , ze milosc moze byc (w najblizszej perspektywie) tylko platoniczna . Wczoraj mialem go wm reku przez kilka chwil i niech ludzie mowia co chca , ale jest zajefajny Konstrukcja aparatu i jego ergonomia jest IDEALNA (albo prawie) i mimo swojej wielkosci (jest BYCZY) w niczym to nie przszkadza. Jest tak wywazony i wyprofilowany , ze wcale sie tego nie odczuwa Wyswietlacz - eeeech szkoda gadac. Zaraz zobacze zdiecia z niego (zrobilem kilka w serwisie NP) . Takie tam na szybko rawy.
    Jestem pod wrazeniem , ale , ale jest jedna wada glosna wada : strzelanie migawki - tz. lustra. To nie jest taki dzwiek jak u nas - ona poprostu jest glosna
    Moglem go porownac z F6 (tak na szybko) , i stawiam na D2X - tak tak chodzi mi o ergonomie. Jak tylko go do reki wzilem to pierwsze odczucie to ciezar. Nie twierdze , ze jest duza ciezszy czy nawet ciezszy od D2X , ale na pewno tak zle wywazony (bez gripa) , ze odczucie ciezaru bylo spotegowane. Niestety nie mialem szkla do analoga wiec testowanie autofokusa i takich tam nie mialo sensu
    MichalP
    Pozdrawiam Serdecznie...

  2. #2

    Domyślnie

    ehhh ..., zeby byl jeszcze kilka x tanszy ...

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2004
    Miasto
    Okolice W-wy
    Posty
    63

    Domyślnie

    W serwisie powiedzieli 24 000
    MichalP
    Pozdrawiam Serdecznie...

  4. #4

    Domyślnie

    hm ..., cena nowosci i postepu;
    ale nie ma tego zlego, co by na dobre nie wyszlo;
    cena d2h idzie w dol; mimo tylko 4mpix ma rewelacyjna matryce, tak, ze gdy cena osiagnie juz odpowiedni poziom, hm ...

  5. #5

    Domyślnie

    Od D2H różni się tylko chyba matrycą. Szkoda, że Nikon zrezygnował z rozwoju LBCAST
    Nie wiem czy warto płacić 2x więcej tylko za nową matrycę...
    Pzdr
    lenek

  6. #6

    Domyślnie

    Ciekawe jaka bedzie cena nastepcy D100.
    Pozdrawiam Karol

  7. #7
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    To ja Wam powiem ze Nikon nie zrezygnowal z LBCAST i juz wkrotce ujrzycie ta matryce..w innym aparacie ALe narazie ciiiiii

  8. #8

    Domyślnie

    Jeśli Nikon pracuje nad kolejnym (dużym) LBCASTem to będzie strzał w "10". Dlatego trzeba odpuścić D2X i poczekać na coś nowego z super matrycą
    Pzdr
    lenek

  9. #9
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2004
    Miasto
    Okolice W-wy
    Posty
    63

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lenek
    Od D2H różni się tylko chyba matrycą.(...)
    Nie wiem czy warto płacić 2x więcej tylko za nową matrycę...
    Z tego co wiem jeszcze inny jest wyswietlacz (z tylu) , a ze nie mialem w reku nigdy D2H czy innego D(prof) , a nawet nie pamietam wrazen z F5 to chyba moze tlumaczyc piorunujace wrazenie jakie na mojej osobie wywarl D2X. A ceny Ceny maja to do siebie , ze spadaja
    MichalP
    Pozdrawiam Serdecznie...

  10. #10

    Domyślnie

    No to zapowiada sie ciekawie. A kiedy dowiemy sie cos wiecej?
    Pozdrawiam Karol

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •