Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Nikon D2X

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MichalP
    Z tego co wiem jeszcze inny jest wyswietlacz (z tylu) , a ze nie mialem w reku nigdy D2H czy innego D(prof) [ciach]
    Ja nie miałem okazji "na żywo" widzieć D2X ale z opisów wynika, że to taki sam wyświetlacz 2,5 cala.
    Pzdr
    lenek

  2. #12

  3. #13

    Domyślnie

    Szkoda, że Nikon nie poszedł w stronę pełnowymiarowej matrycy Nie wiem, czy warto dać taką kasę za ten korpusik, czy nie lepiej zastanowić się na Kodakiem DCSem. Wygląda to na tylko troszkę ulepszoną wersję D2H. Tylko, czy te ulepszenia są warte aż 10k zł?
    A tak przy okazji, to gdzie i kiedy będzie ten nowy LBCAST?
    Pozdrawiam,
    Tomek
    Nikon: F5, F100, D1, Fuji S2Pro; AF Nikkor:20-35/2.8D, 35-70/2.8D, 80-200/2.8D, 300/2.8D; Angenieux 24-70/2.8; SB:24, 28, 80DX

  4. #14

    Domyślnie

    kodak to jest nikon tylko z logiem kodak poza tym ten aparat powiedzmy sobie wielu juz ocenialo nawet mialem okazje macac tyle ze wtedy robil wrazenie na mnie ale po przegladaniu kilku testow okazuje sie ze aparat owszam moze na owe czasy mial pewne "duze" rozwiazania i kosztowal majatek natomiast nie byl aparatem uniwersalnym i w tej chwili za chiny ludowe bym go nie kupil mozna poczakac na D2Hs, albo kupic D2H ten aparat coraz bardziej mi sie podoba mimo mniejszej matrycy od D70-ki

  5. #15

    Domyślnie

    Ja się "pzresiadłem" z większej (6mln/12mln) matrycy w Fuji S2 na mniejszą w D2H i wcale tego nie odczułem. Te 4mln jest lepsze (subiektywnie) od nie jedych 6mln D2H to naprawdę fantastyczna konstrukcja i po spadku ceny jest również atrakcyjna cenowo.
    Pzdr
    lenek

  6. #16

    Domyślnie test D2H

    Polecam test Thom'a .Rzeczowy&konkretny.

    Polecam zreszta cala jego strone.

    Jakub

    PS. aaaa link: http://bythom.com/d2h.htm

  7. #17

    Domyślnie

    Lenek, calkowicie sie z tym zgadzam. Sam robilem do niedawna zapedy na D2h, ale w koncu trzeba postawic fotofabryke a poniej myslec o przyjemnosciach

  8. #18

    Domyślnie

    Lenek, dlaczego masz w stopce serwis, czyżby coś się w d2h popsuło, a może jakiś krewki kibic?
    Pozdrawiam
    Zbyszek www.wideo-art.pl
    D7100 | D5200 | 80-200 | 17-55 | 18-105 | 85 1.8 | 35 1.8 | Sigma 15 2.8 |

  9. #19

    Domyślnie

    Niestety AF odmówił dalszej współpracy. Co najdziwniejsze stało się to z dnia na dzień - jednego dnia aparat chodził normalnie, a po nocce którą przeleżał na półce już nie chodził. Problem ten dotyczy nie tylko mojego egzemplarza. Na zagranicznych forach znalazłem sporo opisów tego "niedociągnięcia".

    Tu są przykładowe linki:

    http://www.nikonians.org/dcforum/DCForumID71/3198.html
    http://www.nikonians.org/dcforum/DCForumID71/3278.html

    Aparat został wysłany kurierem do serwisu w dniu 02.11 (awaria miała miejsce 30.10.). Stan na dzisiaj - czekam .
    Pzdr
    lenek

  10. #20

    Domyślnie

    A zdecdowałeś się na naprawę w Polsce, czy jednak USA?
    Pozdrawiam
    Zbyszek www.wideo-art.pl
    D7100 | D5200 | 80-200 | 17-55 | 18-105 | 85 1.8 | 35 1.8 | Sigma 15 2.8 |

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •