Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

  2. #2
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    A my na to jak na lato Drugi link to SONY

  3. #3

    Domyślnie

    Owszem Sony. Ale sensor ten sam (lub prawie...).
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  4. #4

    Domyślnie

    "Ostry" ten ...sony.

  5. #5
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Nie jest ten sam. Inne bazowe ISO, inna fizyczna ilosc pikseli, ba..nawet sam fizyczny rozmiac matrycy troche inny. Te matryce mogą miec coś wspolnego, ale to nie ten sam sensor (mimo że wiele osób w sieci pisze ze tak, a wystarczy się przyjrzeć nieco uważniej specyfikacji).

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Jest jedno ale. Wszystkie fotki były wykonane przy dobrym, w trzecim przypadku błyskowym świetle. Problem z szumem wzrasta wraz z czasem naświetlania, ja w fuji s5 używam ISO 3200 i zależnie od sytuacji szum jest znikomy/nieistotny lub znaczny. W większości przypadków jakościowo nie odbiega od powyższych sampli.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Jest jedno ale. Wszystkie fotki były wykonane przy dobrym, w trzecim przypadku błyskowym świetle. Problem z szumem wzrasta wraz z czasem naświetlania, ja w fuji s5 używam ISO 3200 i zależnie od sytuacji szum jest znikomy/nieistotny lub znaczny. W większości przypadków jakościowo nie odbiega od powyższych sampli.
    I o to chodzi, aby foty były dobre w ...większości przypadków

  9. #9
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    No fajnie ale po co zakladac nowy temat do czegos co juz bylo... a link do Sony trzeba bylo wsadzic do watku o Sony

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •