Close

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 42
  1. #31

    Domyślnie

    Ekstra zdjęcie. Gratuluję.

  2. #32

    Domyślnie

    Bobaswypas !
    pozdrawiam
    ff

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JohnnyB Zobacz posta
    Muszę uprzedzić, że kupuję pomysł na materiał - wszelkie bawełniane cuda, szmatki, narzuty itp się nie sprawdzają. Tutaj widzę, że użyłeś czegoś a'la jedwab, czegoś delikatnego? No i niebieskie kapitalnie się komponuje.
    Karolinkę wsadziłem do fotelika samochodowego (takiego leżącego, dla najmniejszych dzieci) wcześniej przykrytego tą tkaniną (cieniutkie płótno). Ale Karolinkę wsadziłem odwrotnie, "do góry nogami", dzięki temu nóżki nie miały tendencji do prostowania się tylko do "bobasowatego zwijania w kłębek". Oświetlone SB-800 przepuszczonym przez kalkę.

  4. #34

    Domyślnie

    To się nazywa pomysłowość
    Dzięki i jeszcze raz gratuluję!
    Avatar nie jest aktualny - już nie palę.

  5. #35

    Domyślnie

    Jestem pod ogromnym wrażeniem tego zdjęcia. Świetnie złapana radość malucha, doskonała obróbka i ciekawe ujecię. Gratuluje!

    Pozdrawiam,
    AMI
    D3,D750,D80,N14-14,N24,N24-70,N70-200VRII,N50,Z16,S85,SB-80,800,900
    www.mariuszlinkiewicz.pl (w przebudowie)

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madmips Zobacz posta
    świetne, rewelacyjna modelka...
    dzieci zawsze były, są i będą świetnymi modelami. to jeszcze nie dorośli i tylko na ich przykładzie możemy uchwycić naturalność i emocje które my, dorośli ukrywamy.

    jeśli chodzi o zdjęcie - rewelacja. bardzo ładnie.

  7. #37

    Domyślnie

    Co za cymbał uciął jedną gwiazdkę zdjęciu ?
    Fotografia nadaje się do Sevres pod Paryżem w kategorii "Portret niemowlaka" !

  8. #38
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yanoosh Zobacz posta
    Co za cymbał uciął jedną gwiazdkę zdjęciu ?
    Fotografia nadaje się do Sevres pod Paryżem w kategorii "Portret niemowlaka" !
    Absolutnie się zgadzam i też jestem oburzony. Pisałem o tym wiele razy że anonimowość stawiania gwiazdek powoduje u niektórych cymbałów chęć kundlowania. Tak stało się i tym razem. Z mojego obliczenia wynika że ten kundel musiał dać jedną gwiazdkę. Czy jest jakiekolwiek wytłumaczenie dla czegoś takiego? Oprócz oczywistego faktu bycia kundlem?

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swiatlo Zobacz posta
    Absolutnie się zgadzam i też jestem oburzony. Pisałem o tym wiele razy że anonimowość stawiania gwiazdek powoduje u niektórych cymbałów chęć kundlowania. Tak stało się i tym razem. Z mojego obliczenia wynika że ten kundel musiał dać jedną gwiazdkę. Czy jest jakiekolwiek wytłumaczenie dla czegoś takiego? Oprócz oczywistego faktu bycia kundlem?
    ee nie ma się co burzyć. Zdjęcie jest piękne, a jakieś gwiazdki nie zmienią tego faktu.


    chciałbym kiedyś osiągnąć takie kolory w portrecie.. no tez gdzieś tam na poziomie obróbki... szukam



    pozdrawiam

  10. #40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikuś Zobacz posta
    ee nie ma się co burzyć. Zdjęcie jest piękne, a jakieś gwiazdki nie zmienią tego faktu.
    eee tam, ja znowu nie pisałem tak strasznie poważnie. Za stary jestem, żeby wierzyć w wartość medali i orderów (tutaj: gwiazdek).
    W wypadku akurat tego zdjęcia chodziło mi o coś innego. Każdy kto poważnie traktuje fotografię (albo inaczej: podchodzi do niej z sercem) widzi, że mamy tu do czynienia z przypadkiem wyjątkowym. Zapomnijmy na moment kto jest autorem tego i jaki jest jego dorobek. Popatrzmy w ten sposób: portret dzidziusia. Niech ktoś mi wskaże słabe strony w tym zdjęciu zarówno w warstwie wizualnej jak i przesłania.
    Takie dziecinne zdejmowanie gwiazdek to albo złośliwość albo smarkateria - bo ignorantów to raczej na tym forum nie znajdziemy, prawda

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •