Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21

    Domyślnie

    powiem szczerze ze fotki nie powalajá, jezeli juz stosujesz lampe zewnetrzna to uzywaj blysku odbitego, zadna geowloknina ani dyfuzor nie dadzá efektu odbicia, jezeli sciany albo sufit jest za wysoko, za daleko uzywaj blendy, bedziesz mial ladnie miekko zarysowany cien na postaci i pozbédziesz sie cienia za plecami modelki i tym samym lepiej doswietlisz tlo. grunt to doswietlic w miare rowno postac a tutaj tego zabraklo

  2. #22

    Domyślnie

    Dzięks...! O to mi chodziło... Lampa do kitu;/ A chęci sporo... Dyfuzora nie mam... Myślę jednak nad kartką... Może by lepiej rozproszyłoi światło? Zobaczymy nastepnym razem.
    Nikon D80, Nikon F50, Zenit, Nikkor AF-S 24-85 mm 3,5-4,5 G; Nikkor 28-80 mm 3,5-5,6 D; Nikkor 50 mm 1,8 D; Jupiter 135 mm 3,5; Nikon SB-24 Szukam kolejnego szkła

  3. #23
    Bonzo
    Gość

    Domyślnie

    copywriter2000 to moje zdjęcie z linka zrobione było podobna lampą jakaś YinYan czy jakoś za 30zł ja kupiłem jeżeli moge ci doradzić to kup sobie 4 rurki PCV i 4 kolanka kąt 90stopni i z tego wyjdzie ramka , na tym zrób z prześcieradła bo fajnie rozprasza światło taki ekran i stawiaj przed lampą nie potrzeba studia za naście tysięcy do w miare dobrych fotek i domowego pstrykania

    http://www.o7.tox.pl/fotkiforfoto/ni...portret100.jpg

    P.S
    śliczna dziewczyna

  4. #24
    Bonzo
    Gość

    Domyślnie

    po ustaleniach z kolegą copywriter2000 wstawiam moje wersje jednego z portretów

    kolor


    B&W

  5. #25

    Domyślnie

    kolor ale za bardzo plastikowo dla mnie choć Panie będą szczęśliwe

  6. #26

    Domyślnie

    A ja w tym miejscu mówię: Dziękuję Bonzo;]

    Sam nie potrafię jeszcze na tyle PS;/
    Nikon D80, Nikon F50, Zenit, Nikkor AF-S 24-85 mm 3,5-4,5 G; Nikkor 28-80 mm 3,5-5,6 D; Nikkor 50 mm 1,8 D; Jupiter 135 mm 3,5; Nikon SB-24 Szukam kolejnego szkła

  7. #27
    Bonzo
    Gość

    Domyślnie

    nie ma za co dziękować czekam na kolejne portrety

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •