Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11

    Domyślnie

    Masz rację Slaw74. Nie można oceniać fotek po odbitkach. Muszę jeszcze trochę powalczyć.
    Dziękia za odpowiedz na mojego posta.
    Pozdrawiam Marcin Bąk
    FUDŻI

  2. #12

    Domyślnie

    Baku daj znac jesli bede mogl Ci jakos pomoc.
    Jesli bedziesz chcial to mozesz wyslac mi negatyw, lub podrzucic do Gda.
    Pozdrawiam serdecznie!

  3. #13
    Sprzedawca_ryb
    Gość

    Domyślnie

    Generalnie macie rację, to jest kwestia bardzo subiektywna. Jednak gdy robie skan, widzę że zdjęcia są kiepskie, jak z kompaktu za 100zl, to jestem wkurzony na siebie, że skopałem film, po czym odpalam rzutnik i widzę, kurcze nie jest tak źle, no i siłą rzeczy jestem wkurzony na lab.Nie mam jakiegoś super sprzętu, ale gdy oglądam odbitki sprzed np 2 lat i te obecne, to jest jednak róznica w odbitkach.

    Z doświadczenia wiem, że laboratoria raczej niechętnie robią poprawki. Jeśli ewidentnie coś skopią, to ewentualnie dają zniżkę, a i o to trzeba żebrać. Takie mam doświadczenie, ale nie jestem osobą, która zagaduje sprzedawców, więc jeśli u was tak nie jest, to powinniście zrobić takie hasło reklamowe

  4. #14

    Domyślnie

    Wiataj,
    Podejdz do tego Jantara na pietro, mysle ze bedziesz zadowolony. Dawno u nich nie byłem i nic nie robiłem, ale możesz im zaufać, nie wiem jak bedzie ze skanem bo z tym mam mniejsze doświadczenie, ale wołanie i naswietlanie (duże formaty) raczej nie powinno być niespodzianek niemiłych.
    Swoją droga to ten zapaleniec to jest twórca TCF, po jego odejściu od firmy (pomijając szczegóły) podobno zeczęły się te narzekania na TCF2 (który z tego pozostał), piszę podobno bo ja z nimi złych dośwaidczeń nie miałem, ale nasłuchałem się właśnie tych "niezadowolonych".
    Pdejdziesz pogadasz, sam zobaczysz, tylko oni chyba mają tam krótko otwarte.
    A góru skanowania (w naszym rejonie) to chyba jest właśnie skanuj.pl cytowane wcześniej -tylko ceny
    Powodzenia i daj znać jak Ci poszło
    Mariusz
    Mariusz Hajdarowicz

    F801s Nikor 24-50, S 70-300APO, 50 1.8, no i D70 KIT przybyła SB800

  5. #15

    Smile skany

    Posiadam tysiące klatek negatywów i slajdów zrobionych na przestrzeni kilkunastu lat i wszystkie je zeskanowałem z dobrym rezultatem.Wkrótce będę miał nowy skaner Nikona (50 ED) a, że jestem obecnie rencistą zamierzam zająć się skanowaniem i obróbką zdjęć (Photoshop) odpłatnie - za niewielkie pieniądze.Mieszkam w Gdyni na Grabówku (058 627052

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •