Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Iza Andrzejak

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    wygląda klimatycznie jak ze starej kliszy wpadającej w zieleń

  3. #3

    Domyślnie

    Okropnie zzieleniała ta panna, może w ten deseń?

  4. #4

    Domyślnie

    no po obróbce wygląda to trochę lepiej
    "Potęga wiary jest motywacją i siłą podtrzymująca każde ważne, znaczące i pełne sukcesu życie"
    || D70 | T17-50/2.8 ||

  5. #5

    Domyślnie

    gdzie lepiej ?
    Coś na tym forum jakś mania poprawek. Powinni tego zabronić. Widać autor chciał zielone białka.
    Oryginał kapitalny.

    Edit: autorka
    Wini
    Zakupy świąteczne dla 25 członków rodziny robię 24 Grudnia,na stacji benzynowej

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Efexor Zobacz posta
    no po obróbce wygląda to trochę lepiej
    nie wiem czy te zielone bialka ,to nie celowy zabieg autorki ? poniewaz Ania pokazuje swiat swoistym spojrzeniem

  7. #7

    Domyślnie

    Po pierwsze (1) bardzo dziękuję za odwiedziny .
    Po drugie (2) do Wini: niczego nie podmieniałam, fota jaka była wstawiona za pierwszym razem taka jest.
    Po trzecie (3) Tonalność taka miala być i jest, chociaż rozumiem, że innym może podobac się bardziej innym mniej.

    To 1 zdjęcie Izy i jej pierwsza sesja. Zdjęcie obrabiane ku zadowoleniu modelki i ku jej pokrzepieniu, pozdrawiam serdecznie wszystkich oglądających

  8. #8

    Domyślnie

    Ja rozumiem, że zamysł był (w ogóle dobre zdjęcie, choć kadr taki trochę jakby modelka twarzą podpierała spadającą na nią ścianę - do wyprostowanie mz) ale zielonym białkom oczu mówię stanowcze nie! ;]

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez anna binkiewicz osta Zobacz posta
    do Wini: niczego nie podmieniałam, fota jaka była wstawiona za pierwszym razem taka jest.
    Ja nie piszę o tym, że Ty podmieniłaś. Piszę o manii poprawek robionych przez forumowiczów. Ja bym sobie tego nie życzył, chyba, że tak bym ustalił poprzez np. PM.
    Wini
    Zakupy świąteczne dla 25 członków rodziny robię 24 Grudnia,na stacji benzynowej

  10. #10

    Domyślnie

    Ło....

    Jeśli autorka chciała, żeby rogówki były zielone to nie mam pytań...

    Ostatnio modne jest hasło: "porzuć sztukę, zostań artystą' Coś w tym jest

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •