Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Statywy

  1. #1

    Domyślnie Statywy

    Witam w szczęśliwym gronie posiadaczy D70

    Wiem, że temat statywów był poruszany na forum, ale akurat nie znalazłem we wcześniejszych postach informacji nt. modeli , które mnie interesuja tzn:
    - FANGIER WT-622 - 260 zł
    - VELBON VEB-36 - 279,00 zł
    - VELBON VGB-36 - 300,00 zł

    Który z nich najlepiej wybrać. może ma ktoś jakieś doświadczenia i opinie na ich temat?

  2. #2

    Domyślnie

    Tych nie znam ale zawsze możesz rozważyc jeszcze jedną propozycję.
    Mam i jak na razie chwalę.
    Kod:
    Link został usunięty ze względu na jego niekompatybilość z nową wersją forum.
    Myślę, że to dobre pogodzenie ceny i jakości!
    POzdro!
    D70|N AF-S18-70DX|N AF50/1,8D|SB-800|ML-L3|CF 1GB|Sherpa 600n|TLZ 2|MC MTO-11C A
    ŻONA to luksus - APARAT to konieczność!!!

  3. #3

    Domyślnie

    Witaj Ryan - ziomku . Co do statuwu mam ten sam co ddMON -Velbon Sherpa 600n (aparat też taki jak on ) i jestem zadowolony.Widziałem też statyw ,który miał Antonjo i wyglądał interesująco ,ale nie wiem co to za marka.

    PS może się kiedys umowimy na jekieś fotki
    Pozdrawiam
    Waldek
    ---------------------
    www.foto-front.com


    aparat i psy

  4. #4

    Domyślnie

    manfrotto 191 = rc 141 kupisz za 300 pln uzywany i zrozumiesz co to dobry ciezki statyw
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  5. #5

    Domyślnie

    Zdecydowanie polecam Manfrotto
    Zeiss (N)Ikon www.grenlandia2010.pl
    Pozdrawiam
    Adam

  6. #6

    Domyślnie Re: Statywy

    Cytat Zamieszczone przez Ryan
    Witam w szczęśliwym gronie posiadaczy D70 :D

    Wiem, że temat statywów był poruszany na forum, ale akurat nie znalazłem we wcześniejszych postach informacji nt. modeli , które mnie interesuja tzn:
    - FANGIER WT-622 - 260 zł
    - VELBON VEB-36 - 279,00 zł
    - VELBON VGB-36 - 300,00 zł

    Który z nich najlepiej wybrać. może ma ktoś jakieś doświadczenia i opinie na ich temat?
    o pierwszym z nich była mowa nawet nie tak dawno:))
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  7. #7

    Domyślnie

    heh, troche mineło od czasu jak zalozylem ten watek i juz wlasciwie inne modele wchodza w gre Apetyt rosnie w miare jedzenia, hehe

    Jeszcze z pół roku zastanawiania sie nad statywem i rzeczywiscie uzbieram na Manfrotto A tak serio to niby jest taki wybor, ale kazdy ma cos nie tak... i badz tu mądry nie mając możliwosci obejrzenia sprzętu na żywo, że też w Toruniu nie ma nawet jednego porzadnego sklepu foto, same małe z 2 tanimi statywami na krzyż

    Podobny wątek jest tu:
    Kod:
    Link został usunięty ze względu na jego niekompatybilość z nową wersją forum.
    P.S. Wasia - witam kolege z okolic Bardzo chetnie mozemy sie umowic na jakies focenie Niech tylko pogoda sie poprawi - odezwe sie na GG, pozdrawiam
    Nikony

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •