Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Instrukcja i ceny F100

    Witam wszystkich.
    Czy ktoś wie gdzie mogę znaleźć polską instrukcję do F100 ? Kiedyś była tutaj - http://www.sprzet.darekfoto.pl/ ale dawno temu.
    Interesują mnie jeszcze ceny używanych f100, tych raczej graniczących; nowy/jak nowy lub coś w tym stylu. Napiszcie za ile kupowaliście ostatnio.

  2. #2

    Domyślnie

    Witaj.

    Nową instrukcję możesz z pewnością kupić w NIKON POLSKA- jeżeli dobrze pamiętam, trzeba było za nią zapłacić około 80 zł. Jeżeli mowa o używanej, to najprędzej na serwisach aukcyjnych, tylko czy to legalne źródło tego towaru- kwestia dyskusyjna i moralnego podejścia do sprawy . T_P_
    analogi, szkiełka, filterki, statyw, a na nim ostatnio, od czasu do czasu, stawiam także lusterko cyfrowe...

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MARJAN Zobacz posta
    ...Interesują mnie jeszcze ceny używanych f100, tych raczej graniczących; nowy/jak nowy lub coś w tym stylu. Napiszcie za ile kupowaliście ostatnio.
    Zapomniałem odnieść się do drugiego wątku- ostatnimi czasy obserwowałem ten sprzęt- ceny używanych F100 wahały się w granicach 1000-1200 zł w bardzo dobrym stanie i więcej bym za niego nie dał, chyba że z gripem, to około 1500 zł. Pozdrawiam T_P_
    analogi, szkiełka, filterki, statyw, a na nim ostatnio, od czasu do czasu, stawiam także lusterko cyfrowe...

  4. #4

    Domyślnie

    Moge wyslac na maila. Pozdrawiam
    Jarek

  5. #5

    Domyślnie nowy tez można kupić

    widziałem gdzies, kosztuje 3330 zł, ale nie pamiętam gdzie. jak uzbieram kase to poszukam jeszcze raz ..... och cudownie cudownie... kiedys chyba z 6000 kosztował, nie?
    "Nie można w życiu zakosztować wszelkiego dobra. Treba wybrać rzecz upragnioną, którą łatwiej przyjdzie zapumnieć."

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •