Close

Strona 1 z 36 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 359
  1. #1

    Domyślnie Plener Pojezierze Wałeckie

    LISTA PLENEROWICZÓW od wieczora 29 maja rozpoczynamy 30 - 31 maj (ZIELONA NOC ) i 1 czerwiec zakończenie.

    kronos28
    mini21
    aiuen
    Kubalmar
    dwl
    FOTOP
    Kaleid
    tarkin
    andre84
    Sl@wcio
    wavman
    imbra
    Nemeth
    deoc
    aadamus
    robren
    kurczak
    KaleidoStar
    Yanoosh
    RaB
    vitter
    JacekM
    PrzeMoon
    pebees
    Dołączyła grupa LANS SQUAD
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Koszt noclegu to 40 zł bez śniadania + 12zł śniadanie, więc 52zł/doba
    Koszt noclegu osób śpiących na dostawkach to 30zł bez śniadania + 12zł śniadanie, więc 42zł/doba www.zajazd-luna.pl

    PLAN ZAJĘĆ
    DZIEŃ PIERWSZY 29.05
    • Przyjazd w godzinach popołudniowych w czwartek 29maja
    • Długa uczta przy niewielkiej ilości alkoholu, maks. do 24 wieczorem, (uczta przy syto zastawionym stole, w zależności od wybranych potraw, od 20 do 40zł )
    • Prezentacja multimedialna uczestników (prosimy zgrać na pena, lub CD zdjęcia)
    DZIEŃ DRUGI 30.05
    • Pobudka o godz. 7:30
    • Śniadanie
    • Wyjazd autokarem (5zł/os) do Rudnicy na most, gdzie zaczyna się spływ o godz 9:00 ( wynajem kajaka 45zł/szt. osobom ważącym ponad 100kg radzimy wziąć kajak w pojedynkę, co prawda drożej ale zdecydowanie lżej się płynie )
    • Przerwa obiadowa na „Złamanym moście” ( Koszt obiadu w plenerze dnia 30.05.2008, proponujemy bigos oraz grochówkę z pieczywem kawa, herbata wynosi 20zł/os )
    • Planowane dopłynięcie do bazy przed Tarnowem Podgórnym około godz. 18:30 i tam !!! ( uczta rybna, głównie pstrągi we wszelakiej postaci, około 2kg/osobę, ognisko i 1/2L 40% nalewek produkcji naszego gospodarza, łączny koszt biesiady 50zł/os)
    • Powrót autokarem (10zł/os) do hotelu około godz. 23:00
    DZIEŃ TRZECI 31.05
    • Pobudka około 8:30
    • Śniadanie
    • 10:00 Wyjazd Autokarem na bazę Parku Linowego w Rudnicy,(5zł/os) tam pozostaną osoby bardziej zainteresowane wspinaniem się po drzewach ( przejście wszystkich 46 ćwiczeń ze zjazdami kosztuje 25zł ) lub fotografowaniem wspinających się, również chętni to zabawy w plenerowym STUDIO kolegi ESJOTA.
    • Pozostała część grupy pod moim przewodnictwem pójdzie zwiedzać dolinę Dobrzycy i Rezerwat Glinki.
    5. Obiad plenerowy około 14:00 pod „GRZYBKIEM” w rezerwacie Glinki (Koszt obiadu dnia 31.05.2008, proponujemy zupę gulaszową, flaki z pieczywem
    Wynosi 20zł/os )
    6. Powrót, do BAZY czyli na moje włości około 17:30 gdzie czekać nas będzie
    OGNISKO z świniakiem na rożnie, wódka w beczce chochlą nalewana, no i browar jak kto woli. ( przewidywany koszt uczty przy ognisku, łącznie z 1/2L 40% SPECJALNOŚCI to około 40zł)
    7. Powrót do hotelu autokarem lub bardziej zmęczeni, wcześniej busem (5zł)
    DZIEŃ CZWARTY NIEDZIELA 1.05
    1.Pobudki nie będzie, każdy wstanie jak będzie miał ochotę.
    2.Śniadanie.
    3.Prezentacje naszych plenerowych wypocin, i oficjalne zakończenie, około 14:00

    Dla chętnych wyjazd na Rudnicę, bądź to do parku, bądź na zapory bobrowe, albo na „wypróbowanie” moich czatowni.
    Obiad w niedzielę, każdy zamówi indywidualnie, można w hotelu, którym mieszkaliście, lub w restauracji, których może zbyt wiele nie ma, ale z pewnością nie zabraknie, może być też obiad z dowozem na miejsce, ceny takie same jak w całym kraju.
    Po skalkulowaniu wszystkich atrakcji, noclegów, wyżywienia, wyszło około 380zł od osoby.

    ZALICZKI W WYSOKOŚCI 150zł PROSZĘ WPŁACAĆ PO UZGODNIENIU NOCLEGU Z KIEROWNICZKĄ HOTELU „LUNA” NA KONTO
    Dorota i Jacek Kasińscy Bank PKO S.A.
    56 12 40 3712 1111 0000 4369 1502
    TELEFON w sprawie zakwaterowania i wyżywienia, DOROTA KASIŃSKA 0 67 387 53 15 -bezpośredni do hotelu, 601 729 979 do godz 15 wystarczy powiedzieć, że hodzi o PLENER
    TELEFON do mnie to 602 107 186 ( niestety wioska to słaby zasięg sieci i często pracuję na ciągniku, więc mogę nie usłyszeć dzwonka, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest wcześniejsze wysłanie wizytówki, lub SMS z hasłem PLENER to większa szansa że wpisany NR do kontaktów będzie i odbiorę)
    W pierwszej kolejności proszę o zdeklarowanie się osób z listy na pierwszej stronie, za 3 tygodnie, czyli 17 maja mam nadzieję na rozstrzygnięcie.


    Choć nie zawsze piszę posty, to codziennie sprawdzam co dzieje się na forum, na każde pytanie odpowiem.

    To nie pozostało mi nic innego jak życzyć wam DUŻO sił, bo plenerek do łatwych należeć nie będzie, ale z pewnością wspominać będziecie go mile.

    PS. Ja od wczoraj już ostro trenuję, by nie dać ciała, nie tylko na linach, ale i przy wiośle, od czwartku, będą też robione mapy wycieczek na GARMINA a w sobotę próbny spływ z kolegami z POZYTYWA, no i ognisko też.

    PROSZĘ NIE WPŁACAĆ POCHOPNIE ZALICZEK, NIE BĘDZIEMY ZWRACAĆ, niestety część atrakcji na dwa tygodnie przed terminem, będzie zaklepana, i będę musiał za to zapłacić czy ktoś będzie czy nie, jest możliwość zamiany, ale to pozostawiam już samym zainteresowanym.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Wpakowałem się, ale skoro już, to słowa dotrzymam
    Termin pleneru ustalimy w późniejszym terminie, prawdopodobnie będzie to wiosna 2008
    Zacząłem od zaraz, czyli w drodze do domu zajrzałem w "swoje" zakamarki, w celu sprawdzenia, czy będzie was czym uraczyć, i tak żeby nie było, że wszystko już fotnąłem to tak po troszeczkę dla pokazania co czeka chętnych, oprócz oczywiście sutego jadła i picia co zdaje się być oczywiste, na naszych skromnych, aczkolwiek gościnnych ziemiach.
    Temat będzie rozwijany, więc warto zaglądać.
    Zachowałem EXIF więc znana będzie data wykonania fotek.
    Zaczynam kolorowo,
    1.
    2. Z mostu na rzece Dobrzyca, przed elektrownią wodną.
    3. Golcowe Bagno, dla miłośników rosiczek, mechehehów i innych gadów, podobno jakieś zielone pełzające żabki tam są, ale ja do tej pory nie bawiłem się a macro więc nie wiem,
    ale fachowcy twierdzą że jest.
    4. Golcowe Bagno, to jest naprawdę bagno, można znaleźć miejsca, jak z filmu, szczególnie o poranku, po zimnej nocy, tylko czy komuś się będzie chciało.
    Fotek zrobiłem dziś więcej, ale mam dość męki wrzucania na serwer, jutro postaram się o następne.
    http://www.krupienko.pl/galeria/

  2. #2

    Domyślnie

    No to ja się piszę, jeśli mogę

    ...no i jeśli czas pozwoli, ale wierzę, że tak
    Trochę człowieka i technika się gubi...

    Pozdrawiam, Ewa.

  3. #3

    Domyślnie

    wiesz, że ja chętnie
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  4. #4

    Domyślnie

    jesli bede mogl spedzic noc sam na sam z LUFA to tez bardzo chetnie

    jesli tylko czas pozwoli to napewno przyjade!

  5. #5

    Domyślnie

    No to szykuję się tam mega zlot

  6. #6

    Domyślnie

    fotograf i nie bałbyś się tak z lufą "sam na sam"
    przecież to odcisków można dostać

    Czas postaram się tak skoordynować, by pasował wam w jak największym stopniu.
    Planuję również spływy kajakowe, mam w zasięgu 3 rzeki w 3 stopniach trudności, łącznie z "wyczynówką" Dobrzycą, którą starzy wyjadacze nazywają "górską"
    Mam trochę fotek z moich poprzednich spływów, to powoli będę wrzucał.
    Zresztą jeśli nic mi nie wyskoczy w tym tygodniu, to popłynę by zrobić na świeżo jakieś widoczki, teraz już lepiej wiem co pokazać, zresztą ograniczę ilość browca na pokładzie do 6 więc kadry powinny być lepsze.
    http://www.krupienko.pl/galeria/

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomajk Zobacz posta
    ...zresztą ograniczę ilość browca na pokładzie do 6 ...
    stary, ograniczanie źle na zdrowie wpływa - WITAMINKA B
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  8. #8

    Domyślnie

    No, no, dopiero co wróciłem z jednego, a tu już drugi się szykuje.
    Ja jestem za i chętnie wezmę udział.

  9. #9

    Domyślnie

    I ja rowniez jestem wstepnie chetny jesli termin mi podpasuje Daleko nie mam w sumie Miło mi bedzie poznac kilka osoby z forum na żywo

  10. #10

    Domyślnie

    Jak prz3mo jedzie to ja też, byłby to mój pierwszy plener - taki że niby "dziewiczy"
    Serdeczności! A co do sprzętu to D5300 | Sigma 18-35 F1.8 Art | N10-20 | N70-300

Strona 1 z 36 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •