Close

Strona 3 z 36 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 359
  1. #21

    Domyślnie

    To i ja chętny, jak obowiązki pozwolą
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  2. #22

    Domyślnie

    ja rowniez sie pisze jak czasu stanie a partia pozwoli
    d200 | Nikkor 50 1.8 | Mir 24 2/35 | Exakta 500/8 | SB 24
    www.kuba-staniecki.pl
    www.studio13.org.pl

  3. #23

    Domyślnie

    Wszyscy chętni znajdą miejsce powoli robię listę.
    Cieszę się że jest zainteresowanie plenerem w moich okolicach, naprawdę ciekawie będzie, i pewnie nie raz tu zajrzycie

    Gdy powoli czas będzie nadchodził, zrobię naradę wojenną z wami w jaki sposób byście chcieli najlepiej spędzić czas, opcji do wyboru jest nie mało, po wiejsku, surwiwal, i na "dziko" a i ośrodek przygotowań olimpijskich jest do dyspozycji, miejsc tam dużo, a i atrakcji nie brak.
    Będą chętni na prosię z rożna na ognisku, będzie prosię, będą chętni na dzika, będzie i dzik, gorzałka nawet jak trzeba to i własnej roboty się znajdzie suto zaprawiona, czyli pełen wypas jak to mówią.
    Postaram się by dla każdego znalazło się coś ciekawego.
    Jedyne co planuję i raczej się będę chciał tego trzymać, to by wszelkie samochody pozostawić na parkingu strzeżonym ( nie płatny, bo u mnie ) a wszyscy podwiezieni będziemy autobusem, robię tak spływy kajakowe, pełen komfort, autobus do naszej dyspozycji, można nawet i alkoholu nie żałować, i nikt nie zabłądzi.
    Oczywiście jest też możliwość nie wychylania nosa poza moje włości, i teren w koło, a jest tego z kilkadziesiąt tysięcy ha, w tym dwa rezerwaty, i to wszystko spacerem, ale to się zobaczy.
    Teraz robię sobie taki wstępny plan co wam zaproponować, i choć wydawało by się, że 3 czy 4 dni to dużo, to jednak nie jest tak prosto, teren naprawdę rozległy i ciekawy, są miejsca gdzie trzeba się prawie wspinać po stromych zboczach, ale właśnie one mają niesamowity urok, bo nie ma tam ludzi, żadnej gospodarki leśnej, zwalone drzewa, korzenie, kręte koryta rzeki, z jej licznymi dopływami, więc spacer nie wygląda jak marsz, tylko jak przedzieranie się przez las równikowy raczej. więc czasu będzie mało.

    Z powodu tego pleneru, sam zacząłem, więcej łazić, by sprawdzić czy wam jakiegoś zawodu nie uszykuję, zresztą szkolę przewodników, bo będzie możliwość wyboru miejsc które można będzie odwiedzić.
    http://www.krupienko.pl/galeria/

  4. #24

    Domyślnie

    tomajk zgodnie z tym co napisałem na PW, jeżeli będziesz potrzebował jakiejkolwiek pomocy a będę w stanie spełnić Twoje oczekiwania-na mnie możesz liczyć.

  5. #25

    Domyślnie

    kucze ale oferta - czekam na termin
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  6. #26

    Domyślnie

    O jej, nie było mnie w kraju, a tu taka okazja mnie omineła. Pewnie dla mnie miejsca już nie będzie, szkoda, wielka szkoda. W Tleniu to nie mogłem się do 6-sety dopchać, a tu taka okazja ucieka. Może jeszcze da się coś załatwić.
    Aparat Nikon Obiektyw Nikon Lampa Nikon

  7. #27

    Domyślnie

    Andrzej co ty ? przecież ja liczę że ty będziesz jednym z pierwszych moich gości.
    http://www.krupienko.pl/galeria/

  8. #28

    Domyślnie

    Jestem w SZOKU!
    To lepsze niż nie jedna oferta biur podróży!
    Jeśli to możliwe, to ja też poproszę o wstępną rezerwację.
    Fajnie by było tak w wakacje na 2 tygodnie się tam przejechać.
    Wtedy może byśmy wszystko zwiedzili

  9. #29
    Sławomir Szychowski Awatar Sl@wcio
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Golczewo/Szczecin
    Posty
    2 054
    Wpisów
    6

    Domyślnie

    Widzę że już trzeba dokonywać rezerwacji... więc poproszę o ujęcie w liście 2 osób.
    Tyle atrakcji co przygotowujesz... jeszcze się wpiszą na stałe w terminarz - "plenery u tomajka"

  10. #30

    Domyślnie

    Nie będę ukrywał, że taka forma jak namiot czy kemping to u mnie jest bez problemowo i póki co za darmo, miejsc jest dużo, nie podam liczb bo nigdy tego nie próbowałem policzyć, ale z pewnością, kilkanaście, albo kilkadziesiąt namiotów znajdzie bardzo dobre miejsce, przy okazji nie wchodząc sobie jeden drugiemu na głowę, i to w każdej chwili, bo przygotowałem ku temu teren nad rzeką. Dla tych co jednak wolą pod dachem,co prawda najbliższy hotel jest odległy o 6km ale mówię tu o odległości od mojego domu, bo właściwie od przepięknych miejsc na wycieczkę lub spacer, to zaledwie 1km a na plenerek w tomajkowych włościach idzie się lasem, więc i tak można.
    Oj sporo spacerowania mnie czeka, ale to dobrze, w to mi graj, chyba nawet się jeszcze kajakiem puszczę Piławą, jeszcze jesienią nie płynąłem rzeką, czas zacząć.
    Sl@wcio coś ty, jaka rezerwacja, wszyscy znajdą u mnie miejsce, może nie każdy będzie miał takie jak by się tego spodziewał ale wszyscy wracać będą zadowoleni.
    Rezerwacje będą dopiero jak podam gdzie, za ile, co , i jak, na razie to wiem tylko tyle że nie ma problema, szczególnie w okresie wiosennym, a przyliczniejszej grupie, to będą rabaty, nic na razie ponad to, to jest jeszcze zbyt odległy termin.
    Ale ci którzy by chcieli sobie zrobić CHWILĘ wytchnienia od tłumów i zobaczenia dzikiej przyrody, zapraszam, można to zobaczyć w każdej chwili, z chęcią będę przewodnikiem, sam lubię poszwędać się po dzikich ostępach lasu.
    Drogę powrotną zawsze znajdę więc nie ma obaw.
    http://www.krupienko.pl/galeria/

Strona 3 z 36 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •