Close

Strona 2 z 36 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 359
  1. #11

    Domyślnie

    Oczywiście jak data podpasuje to się pisze. Miło będzie znów was zobaczyć i poznać nowych. Pozdrawiam

  2. #12
    kubalmar
    Gość

    Domyślnie

    Jak obiecałem też się wybiore.
    Pozdrawiam kuba

  3. #13

    Domyślnie

    Oczywiście, że i ja dołączę bardzo chętnie Już się nie mogę doczekać heh a to prawie pół roku
    D750 | N50/1.8 | N85/1.8 | N105/2.8

  4. #14

    Domyślnie

    No to super. Jeśli tylko będę mógł, zjawię się zobaczyć królestwo Tomajka.
    Daniel
    D90, S 10-20/4-5,6, Tamron 17-50/2.8, Tamron 90/2,8, Nikkor 70-300VR, S 150-500 OS, Manfrotto 055XPROB

  5. #15

    Domyślnie

    dwl chyba wcześniej będziesz miał okazję NET musi być przyzwoity, bo przecież nie może być tak żeby nie było świeżych relacji z tego pleneru.
    Co prawda już ten opis prezentowałem, ale może nie wszyscy do tego dotarli, więc dla zainteresowanych dorzucam jeszcze takie miejsce.
    Jak można się doczytać, miejsce jest BARDZO ciekawe, do tego są łodzie z napędem elektrycznym, i oczywiście możliwość spływu kajakami, tyle że w okresie od stycznia do końca lipca jest zakaz poruszania się poza wytyczonym szlakiem, ze względu na ochronę zwierząt tam bytujących, ALE z relacji wędkarzy wynika, że ptaki drapieżne wprost atakują ludzi pływających w tym terenie i nawet trzeba mieć solidny kapelusz by nie zarobić dziobem w łepetynę.
    Kilka lat temu, zalewy te były dość młodym tworem i nie wzbudziły we mnie jakiegoś zachwytu, lecz dziś wygląda to DUŻO lepiej, jest tam raj dla miłośników przyrody, i pejzaży, bobry? tam bobry to są prawie jak szczury w mieście, gdzie się człowiek nie obejrzy tam widać ślady ich działalności, a co najważniejsze są świeżutkie, do tego jazda konna, szlaki do konnych wycieczek fantastyczne.
    Jest tam również poligon szkoły pożarnictwa, w bunkrach po sowietach zrobiono bardzo ciekawe miejsce, do tego słynne silosy atomowe, co prawda splądrowane, ale jest co oglądać i fotografować.
    Z niecierpliwością czekam na pogodę by pojechać tam i zrobić fotki by przedstawić je wam.

    PS. Zapomniałem dodać, że ten dziki kompleks jest OLBRZYMI, kiedyś to były tereny wyjęte z naszego kraju, nie było tego w ogóle na mapach(pusta plama) niestety dlatego też nie mam tam tak gęstej sieci dróg, jak to jest normalnie spotykane, więc każde zabłądzenie może być nie ciekawym doświadczeniem, tam nie wystarczy przejść 5km w jednym kierunku by trafić na drogę, to jest dziki zachód, ale też dlatego niezmiernie ciekawy.
    http://www.krupienko.pl/galeria/

  6. #16

    Domyślnie

    Ja się piszę koniecznie!!!
    Mam nadzieję, że w końcu znajdę czas!!
    Pozdrawiam
    ..: F O T O P :..
    NIKON SYSTEM PRO..... i w głowie marzeń 100...

  7. #17

    Domyślnie

    W tleniu też były bobry

  8. #18
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Poproszę o rezerwację

  9. #19
    kubalmar
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kaleid Zobacz posta
    Poproszę o rezerwację
    Nie wierze......normalnie nie wierze

  10. #20
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Uwierz

Strona 2 z 36 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •