Close

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 79 z 79
  1. #71

    Domyślnie

    zapomniałem dodać, że to co najważniejsze (dla mnie) w tym pilocie Twin1 R4 to to, że nie zajmuje sanek lampy na minus -nie działa przez ścianę
    konwertyta... Strzelecki.org / Margin.es
    "Wyobraźnia zawsze wyprzedza umiejętności. Dlatego sprzęt to zawsze za mało" ~duChemin

  2. #72

    Domyślnie

    Wydaje mi się, że pilot jest znacznie wygodniejszy.

    Zamontowałem sobie małe ,,lustro'' z folii alumioniowej, które daje tak, aby ,,odbiło'' podczerwień do czujnika i można bez problemu wyzwalać z tyłu, bo wcześniej było to dość losowe. Jak jest śnieg to trafiało częściej z tego co zauważyłem. Oczywiście mogę to ,,lustro'' szybko montować/demontować i jak dla mnie, to w tym względzie, pilot jest znacznie wygodniejszy.

  3. #73

    Domyślnie

    Jak na moje skromne amatorskie potrzeby, to pilot jest 100% dobrym rozwiązaniem. Wersja uniwersalna (Nikon, Canon, etc..) Made in Poland. Działa z każdej strony body z odległości 15m (może więcej, ale nie testowałem). Czas B działa przez dwa kliknięcia. Nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba.
    Wężyk też mam, ale przy Zenicie
    Pozdrawiam, Kamil
    Analogowo i manualnie: 12XP i ChCE3 :: S18/3,5 :: CZ35/2,4 :: H58/2,0 :: V70-210/4,5-5-6 :: P135/2,8 :: DC25

  4. #74

    Domyślnie

    Witam. Pozwolę sobie odświeżyć wątek:
    Ja posiadam taki ów wężyk

    http://allegro.pl/item1095098911_ma_..._d80_w_wa.html

    i PROBLEM jest! Po podłączeniu do D80 w gniazdo wężyka po lewej stronie korpusu totalnie blokuje się ekran funkcyjny oraz podgląd zdjęć zrobionych. Czy ktoś może wie dlaczego??
    i co ja mam tu napisać?

  5. #75

    Domyślnie

    Posiadam wężyk (nieoryginalny) oraz pilot (oryginalny). Oba użądzenia pracują bezproblemowo. Zaletą wężyka, o której chyba nikt nie wspomniał - albo przeoczyłem - jest wykorzystanie go np. przy robieniu zdjęć z tzw. "pułapką ostrości", podpinam, blokuję spust migawki i idę do domu

    Pozdrawiam.

  6. #76

    Domyślnie

    Ark, a na jakim body pracujesz? Mój wężyk z w/w linka jest jakiś upośledzony. Ostrość ustawia w wizjerze, zdjęcie robi naświetla, ale po wykonaniu ekspozycji nie można zobaczyć wykonanej foty ani zmienić ustawień w MENU. czy ktoś może spotkał się z takim ustrojstwem?
    i co ja mam tu napisać?

  7. #77

    Domyślnie

    Przepraszam za niedomówienia Już wyjaśniam: body to, D80, a wężyk Phottix WRC N6.

  8. #78

    Domyślnie

    no właśnie, ja mam jakąś lipę a nie wężyk
    i co ja mam tu napisać?

  9. #79
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2010
    Miasto
    Bydgoszcz/Toruń
    Posty
    38

    Domyślnie

    A czy mieliście może do czynienia z czymś taki, http://allegro.pl/item1095002799_pil...a_t_nikon.html
    troszkę to drogie jest ale wiecie może jak wygląda funkcjonalność...

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •