Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37
  1. #31
    Gaduła Awatar wlopis
    Dołączył
    07 2006
    Miasto
    Swarzędz koło Poznania
    Posty
    1 198

    Domyślnie

    Rotor odpuść sobie , korzystaj z wiedzy zarówno Galla i Slaw74, ja pomimo ponad 35 letniego "fotografowania" chętnie korzystam z Ich wiedzy, warto , serdecznie pozdrawiam

    Dodam że w Ich wypowiedziach czuje sie szacunek do innych uczestników naszego forum i pokorę do tematu.
    Ostatnio edytowane przez wlopis ; 28-11-2007 o 19:12
    SLR/FX/DX/ N/24/35/50/85/SB800/SB600/NX2

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wlopis Zobacz posta
    Rotor odpuść sobie , korzystaj z wiedzy zarówno Galla i Slaw74, ja pomimo ponad 35 letniego "fotografowania" chętnie korzystam z Ich wiedzy, warto , serdecznie pozdrawiam

    Dodam że w Ich wypowiedziach czuje sie szacunek do innych uczestników naszego forum i pokorę do tematu.
    masz rację, miałem to samo zaproponować (odpuszczenie) i niniejszym to czynię. Co do korzystania z wiedzy innych-chętnie to robię i nie mam z tym najmniejszych problemów ambicjonalnych.
    Moje "kąśliwe" uwagi były spowodowane takimi samymi otrzymanymi od innych dyskutantów i na pewno nie miały oznaczać braku szacunku do innych.
    również pozdrawiam

  3. #33

  4. #34

    Domyślnie [OT]

    Slaw74 chyba jestesmy krewni piwo wlopis-owi.

    Poza tym Wlopis, nie wiem, za co mnie taki zaszczyt spotkal, DZIEKI. Sam mam jeszcze duzo do nauczenia sie, szczegolnie jesli chodzi o pomiar swiatla dla matrycy, bo ten kawalek piasku (krzemu) jest dla mnie zagadka.

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gALL Zobacz posta
    ..szczegolnie jesli chodzi o pomiar swiatla dla matrycy, bo ten kawalek piasku (krzemu) jest dla mnie zagadka.
    to tak jak dla mnie kawałek piasku (krzemu) F80-co chciałem Wam zakomunikować
    Pozdrawiam !

  6. #36
    Gaduła Awatar wlopis
    Dołączył
    07 2006
    Miasto
    Swarzędz koło Poznania
    Posty
    1 198

    Domyślnie

    no i jest fajnie, pozdrawiam
    SLR/FX/DX/ N/24/35/50/85/SB800/SB600/NX2

  7. #37

    Domyślnie

    A ja zabieram się do nauki
    Dzięki Panowie.
    Pozdrawiam Marcin Bąk
    FUDŻI

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •