Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2007
    Miasto
    ok. wrocławia
    Posty
    3

    Domyślnie jaka szybkość działania serwisu

    Jako że jest to mój pierwszy post na forum to witam wszystkich serdecznie.

    Niestety dopadł mnie problem ostrości zdjęć a w zasadzie jej braku w D200. Punkt ostrości mam przesunięty mniej więcej laryngologicznie. Przy ostrzeniu na nos ostre są uszy. Dzwoniłem wczoraj do serwisu N i uprzejma pani powiedziała mi że naprawa trwa do 3 tygodni. Stąd moje pytanie. Czy ktoś ma doświadczenie z serwisem i czy do 3 tygodni to bywa tak że może to potrwać 5 dni czy jest to jednak często 21 dni.

    pozdrawiam s.

  2. #2

    Domyślnie

    popros kogos z legitymacja prasowa zeby zaniosl lub wyslal do serwisu aparat - bedzie szybciej

  3. #3

    Domyślnie

    Zanim wyślesz aparat do serwisu poczytaj sobie o działaniu serwisu N w dziale Pręgierz. Tam użytkownicy opisują ich przygody z serwisem N.
    Warto sobie poczytać by się później nie zdziwić.
    De czy'sta + szkliwo

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2007
    Miasto
    ok. wrocławia
    Posty
    3

    Domyślnie

    Dzięki bardzo. Przeczytałem link pręgierzowy i postanowiłem na razie przymykać troszkę przysłonę zamiast tracić nerwy na użeranie się z serwisem.
    Pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bitels Zobacz posta
    Dzięki bardzo. Przeczytałem link pręgierzowy i postanowiłem na razie przymykać troszkę przysłonę zamiast tracić nerwy na użeranie się z serwisem.
    Pozdrawiam
    Nie ma sprawy
    De czy'sta + szkliwo

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez luxius Zobacz posta
    popros kogos z legitymacja prasowa zeby zaniosl lub wyslal do serwisu aparat - bedzie szybciej
    dzis dzwonilem do NP i powiedzieli mi ze tylko fotoreporterzy z PAP są obsługiwani w trybie przypieszonym (ok 3 dni)...
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

    D700 + 35 + 85 i po co więcej?

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bitels Zobacz posta
    Dzięki bardzo. Przeczytałem link pręgierzowy i postanowiłem na razie przymykać troszkę przysłonę zamiast tracić nerwy na użeranie się z serwisem.
    Pozdrawiam
    dobre
    D200+N 50mm f/1.8+SB-800.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •