Close

Strona 165 z 166 PierwszyPierwszy ... 65115155163164165166 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 641 do 1 650 z 1660
  1. #1641
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Sprawdzam na laptopie i automatycznie nie zmienia, jak ustawie że na monitorze jest poprawny profil to na laptopie daje ten sam i odwrotnie mimo że oba ekrany mają ustawione osobne profile, działa tylko w momencie ustawienia, za każdym razem trzeba zmieniać ręcznie.

  2. #1642

    Domyślnie

    W Win to chyba typowe, ale może spróbować zmieniać ekrany poprzez Win: Ustawienia Ekranu>Wykryj

  3. #1643

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Sprawdzam na laptopie i automatycznie nie zmienia, jak ustawie że na monitorze jest poprawny profil to na laptopie daje ten sam i odwrotnie mimo że oba ekrany mają ustawione osobne profile, działa tylko w momencie ustawienia, za każdym razem trzeba zmieniać ręcznie.
    A wyłączyłeś klonowanie ekranów?

  4. #1644

    Domyślnie

    windows... Czornyj (przeciez doskonale wiesz jak jest), w tym systemie roznica w wyslewietalniu jest nawet z zasilaczem i bez zasilacza... kalibracja programowa w windows, przelaczanie profili, uruchamianie profili przy starcie... to jakis koszmar. dziala jak chce i kiedy chce.

  5. #1645
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Tak, sprawdzam tylko w trybie tylko 1 lub tylko drugi ekran, ewentualnie rozszerzony, który chyba tez nie ma sensu jak klonowanie.

  6. #1646

    Domyślnie

    Nie baw się w ustawianie profili w Windows. Zapomnij, że taka funkcja w systemie w ogóle jest.
    Zainstaluj Argyll i DisplayCal, stwórz tym profile i załaduj je. Zapomnij o jakimkolwiek innym ustawianiu profili.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  7. #1647

    Domyślnie

    Witam, spotkał się ktoś z problemem braku komunikacji monitora z programem SpectraView II ?
    W moim przypadku monitor to NEC P221w, grafika Intel UHD graphics 630 wbudowana w procesor i5 8600K, Windows 10.
    Zainstalowane najnowsze sterowniki.
    W programie SpectraView II w zakładce Edit>Display Configuration nie widać mojego monitora. Próbowałem ze starszymi sterownikami, bez powodzenia.
    Na starym komputerze działało bez problemu.

  8. #1648

    Domyślnie

    SpectraView II ma problemy na pokładowych kartach. Jeśli monitor ma USB to jest jeszcze taki ratunek. Jeśli nie ma to trzeba zamontować normalną kartę graficzną. Ewentualnie w menu monitora proszę sprzawdzić czy jest włączona komunikacja DDC/CI.

  9. #1649

    Domyślnie

    Dzięki za podpowiedź. USB nie ma, ale sprawdzę opcję DDC/CI. Chociaż wydaje mi się, że powinna być włączona, skoro stary komputer komunikował się z monitorem.

  10. #1650

    Domyślnie

    Wsadziłem starego GeForce GT 240 i komunikacja wróciła.

Strona 165 z 166 PierwszyPierwszy ... 65115155163164165166 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •