Close

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 83
  1. #1

    Domyślnie Jaki ruter bezprzewodowy

    Słuchajcie muszę kupić ruter bezprzewodowy do domu który głownię będzie spełniał rolę rozsyłania intenetu no i sieci
    mam 2 karty standardu B sony ericssona P990i też B i w drodze laptop B,G
    no i nieszczęsne NEO
    Jakie polecicie ??
    Dlink?? USrobotic??
    Proszę o konkretne modele i ich przybliżone ceny

  2. #2

    Domyślnie

    osobiście kupił bym dlinka - dlaczego? Otóż zabiłem transferami kilka routerów (trwało to od kilku dni do kilku tygodni) a Dlink daje radę już 2 rok !!! Pomimo tego, że jest to "nieszczęsny" model 604T (ponoć najgorszy z modeli Dlinka - miał jakieś wady fabryczne).
    Gdy będziesz kupował pomyśl o zewnętrznej antenie!!! Czasami gdy padnie ci net może się przydać złapanie jakiegoś niezabezpieczonego Hot Spota - mi neta naprawiali 3 tygodnie i siedziałem w tym czasie na necie stacji benzynowej...

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez peecee Zobacz posta
    siedziałem w tym czasie na necie stacji benzynowej...
    koło mnie nie ma stacji benzynowej
    ale dzięki za pomoc

  4. #4
    Sławomir Szychowski Awatar Sl@wcio
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Golczewo/Szczecin
    Posty
    2 054
    Wpisów
    6

    Domyślnie

    Mam NEO i router Encore ENDSL-A2+WIG - polecam (cena ok 160pln)

  5. #5

    Domyślnie

    Dlink DI-624. Bardzo sobie chwalę
    Wini
    Zakupy świąteczne dla 25 członków rodziny robię 24 Grudnia,na stacji benzynowej

  6. #6

    Domyślnie

    z dobrą anteną to koło robi się około nawet 2 - 3 kilometrowe a z anteną kierunkową to nawet duuuuuuużżżżżżooooo dalej
    Gdybym ja dzisiaj kupował - brał bym z antenką dookulną zewnętrzną poszukaj na necie info - nie pamietam kto ale pamiętam że z Leszna robi kable do anten i sprzedaje sprzęt do wifi zadzwoniłem pogadałem i wszystko mi naświetlił - jak znam życie znalazłem go przez google albo allegro znajdz szpecjaliste zadzwoń i pogadaj najwyżej będzie cię to kosztowało tyle co telefon

  7. #7

    Domyślnie

    Polecam sprzęcik Linksysa, w środku to praktycznie Cisco, a tej firmy nie trzeba reklamować
    D80 | N 18-70 | T 17-50 2.8 | N 80-200 2.8 | N 24 2.8 | N 50 1.8D | SB800 | oraz inne klamoty |
    Zapraszam tekus.net | ŁÓDZKA GRUPA FOTOGRAFICZNA KORAB

  8. #8

    Domyślnie

    np. Linksys WAG-200EU

  9. #9
    Sławomir Szychowski Awatar Sl@wcio
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Golczewo/Szczecin
    Posty
    2 054
    Wpisów
    6

    Domyślnie

    Jeszcze 3 grosze.... router który mam - robi właśnie to co potrzebujesz - sieć w domku jednorodzinnym (antenka dołączona do urządzenia wystarcza). Jeśli chcesz rozprzestrzeniać net sąsiadom to owszem antena dookólna jest potrzebna. Można dokupić osobno (nie ma kompletów z anteną dookólną pow 2 dBi). Poza tym nie wierzę w D-Linki, co powie Ci każdy kto zajmuje się siecią bezprzewodową. Może i w określonych warunkach się sprawdzają ( u mnie i AP i routery psuły się nagminnie).

  10. #10

    Domyślnie

    W domu myślę ze nie powiniem mieć problemu z zasięgiem ale co jeśli laptopa będę chciał wsiąść na dwór ??

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •