Close

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 58
  1. #21

    Domyślnie

    Corvus5 - faktycznie tak jak podpowiadasz ważne jest zachowanie w miarę jak największej głębi ostrości co pozwala na leprze ukazanie detali na drugim planie zdjęciowym...

    chciałem po prostu zakcentować że zrobienie takich fotek to żadna filozofia

    ja swoję robiłem z ręki dosłownie w 5 sekundek

    Guancho - no nie wiem... może to jakaś myśl, a tak poważniej to ja za pierwszym razem też teg nie zobaczyłem choć siedziałem przez jakiś czas co chwilę robiąc "podchody"... następnego dnia wypoczęty zerknąłem i... wszedłem bezboleśnie w świat 3D

    pozdrawiam

    D90 + SY14/2,8UMC+ N18-55 + N35/1,8 + N50/1,8 + SY85/1,4AE + N70-300VR + SB-600 + grip alpha

    http://www.photoblog.pl/paul27

  2. #22

    Domyślnie

    Jest....... udało mi się chyba dopiero za 6 razem, ale dopiero dzisiaj, bo wczoraj mi się nie udało.
    Nikon

  3. #23

    Domyślnie

    a ja znowu widze, widac odkrylem w sobie kolejny talent sprobuje poczynic proby z takim zdjęciem bo fajna faza jest

  4. #24
    Gemini
    Gość

    Domyślnie

    Sorry... ale ja chyba jakiś wadliwy jestem... zeza robię, czaję w obrazek, Żona ma polewkę, tracę autorytet w oczach własnych dzieci... pi@#$#$^% to!
    Nie dam rady bez wspomagacza ;(

  5. #25

    Domyślnie

    hahahaha - tylko wodka nas uratuje
    dzis znalazlem przystawke manfrotto, ktorá zaklada sie na glowice i mozna przesuwac aparat prostopadle do osi obiektywu, cos na zasadzie suwnicy, fajna rzecz, cena jak za zboze ale jak sie przykreci do tele moze tez sluzyc jako ráczka
    moze bedzie sie robic zdjécia w 3d nieczesto, ale efekt jest tak fajny ze warto kupic cos takiego

  6. #26
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Moje oczy!!!! --->
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  7. #27

    Domyślnie

    To jakaś sciema. Patrzę i widzę dwa zdjęcia i oczy bolą
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  8. #28

    Domyślnie

    Wkur...zyłem się i zwyczajnie zapakowałem to zdjęcie do GIMPa, pomniejszyłem o połowę i teraz widzę jak należy.
    D300s ; F100 ; T 17-50/2.8 ; N 28-70/3.5-4.5 ; N AF 50/1.8D ; N AF 85/1.8D ; N AF-S 70-300/4.5-5.6 VR ; SB-800
    www.piotrnosek.pl <-- zapraszam!

  9. #29

    Domyślnie

    Ja z żoną po kilku sekundach widzimy wszystko w 3D, jest ********e. Ciekawy efekt, ale czy warto dla 2 promili. Fajne pozdrawiam
    Nikon D3, SU-800 ,N14-24 f2.8, N24-70 f2.8, N70-200 f2.8 VR , N105 f2.8 VR Micro , N50 f1.4 , SB-800 , SB-900, N85 f1.4, 2 x Hedler C12, 2 x FL556 , kupa gratów i zero czasu www.apclima.pl

  10. #30

    Domyślnie

    pomysl z dwoma aparatami na jednej szynie jest dobry, ale powinny to byc takie same body ze wzglédu na rozbieznosci ekspozycji , wb i oddania kolorow, no i takie same szkla.
    ja ostatnio zrobilem jedno taie zdjécie i patrzylem sie godzinami
    strasznie fajne to to

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •