Close

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 106
  1. #21

    Domyślnie

    Moze mnie ktos oswiecic czy bedzie to dzialalo takze z D300? Jesli tak to przylaczam sie do listy chetnych. A tak w ogole witam wszytskich

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Godlike Zobacz posta
    Moze mnie ktos oswiecic czy bedzie to dzialalo takze z D300? Jesli tak to przylaczam sie do listy chetnych. A tak w ogole witam wszytskich
    Będzie działało, podobnie jak z d200, f100 i paroma innymi modelami.

    witamy
    Wolność to wśród mądrych ludzi żyć, widzieć dobroć w oczach ich... i szczęście...

  3. #23

    Domyślnie

    Jesli tak to 35% dla mnie za pomysla

    ok - 30 %

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sprocket Zobacz posta
    Jesli tak to 35% dla mnie za pomysla

    ok - 30 %
    hehe ale my chcemy tego Photixa z honga konga :P:P:P:P
    FX / DX + ultra szeroko przy 2,8 oraz całkiem wąsko też 2,8
    Photone.pl

  5. #25

    Domyślnie

    Cos mi sie wydaje ze nawet Swiety Mikolaj nam nie pomoze w tym zaqpie wiec powiedzcie co myslicie o tym http://www.allegro.pl/item279891202.html ??? Cena moze tez srednio atrakcyjna, ale mi podoba sie bardziej przynajmniej z wygladu. Chcial bym wiedziec czy mial ktos z tym doczynienia bo nie ufam juz zbytnio takim sprzetom z allegro.

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Promachos Zobacz posta
    hehe ale my chcemy tego Photixa z honga konga :P:P:P:P
    Pragnę kolegom przypomnieć, że jako pierwszy sprowadziłem, przetestowałem i opisałem Photixa na tym zacnym Forum.

    Wobec czego oczekuję, że od każdej sztuki sprowadzonej z honga konga, będę otrzymywał symboliczną prowizję, powiedzmy w wysokości 10% wartości przesyłki. W sprawie numeru konta, importerów proszę o kontakt na priv.

    Hmm, to ile tych Photix'ów będzie trzeba zaimportować aby uzbierać na D300 ?
    X-T10, XF35, XF18-55, MK320

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marekm Zobacz posta
    Pragnę kolegom przypomnieć, że jako pierwszy sprowadziłem, przetestowałem i opisałem Photixa na tym zacnym Forum.

    Wobec czego oczekuję, że od każdej sztuki sprowadzonej z honga konga, będę otrzymywał symboliczną prowizję, powiedzmy w wysokości 10% wartości przesyłki. W sprawie numeru konta, importerów proszę o kontakt na priv.

    Hmm, to ile tych Photix'ów będzie trzeba zaimportować aby uzbierać na D300 ?
    Nie no 10% ! Toż to zdzierstwo w biały dzień !
    no, ale kto to zamówi wreszcie !
    ff

  8. #28

    Domyślnie

    Moja rada:

    Sprowadzajcie indywidualnie. Dlaczego ? Ano dlatego, że:
    1. Ten Photix jest i tak dużo tańszy niż rozwiązania oferowane w kraju.
    2. Chłopaki z honga konga wysyłają paczki zwykłą pocztą. Jedna czy dwie sztuki pewnie dojdą, ale większy karton może "zaginąć" w drodze. No chyba, że transport będzie naprawdę duży i wynegocjujecie kuriera.
    Płatność najlepiej załatwić za pomocą konta PayPal. Kto nie ma niech zakłada. To jest fantastyczny wynalazek - bezpiecznie i za free przekazujesz pieniądze po całym świecie firmom i co ważniejsze, osobom prywatnym. Kto choć trochę kupuje lub sprzedaje w necie i nie chce się ograniczać do naszej kochanej Rzeczypospolitej musi mieć takie konto.
    X-T10, XF35, XF18-55, MK320

  9. #29

    Domyślnie

    a jako zainteresowany tym pilotem jednak byłbym za tym by zrobić zamówienia zbiorcze, bo spodziewam się, że w paczce znajdzie się 4-5 takich urzadzeń, nie jest to jakaś zawrotna suma, jak i wartość. Zróbmy listę kto pisze się na tego pilota.

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez alexkoz Zobacz posta
    a jako zainteresowany tym pilotem jednak byłbym za tym by zrobić zamówienia zbiorcze, bo spodziewam się, że w paczce znajdzie się 4-5 takich urzadzeń, nie jest to jakaś zawrotna suma, jak i wartość. Zróbmy listę kto pisze się na tego pilota.
    No ale KTO ZAMÓWI !
    ff

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •