Close

Strona 40 z 40 PierwszyPierwszy ... 30383940
Pokaż wyniki od 391 do 397 z 397
  1. #391
    Gaduła Awatar ku6i
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Górny Śląsk/Kraków
    Posty
    1 485

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez emet_b Zobacz posta
    Nie chcę zakładać wątku, więc pozwólcie, że tutaj zapytam:

    Kto na naszym forum składa i sprzedaje komputery?

    Potrzebuję przegadać kilka spraw sprzętowych, oraz przy sensownej cenie zakupić Desktopa na f-vat
    Jestem na podobnym etapie i doszedłem do wniosku, że chyba trzeba olać wszystkich chałupników i kupić na allegro jakiegoś Della Vostro. Ceny dosyć przystępne i 3 lata gwarancji next business day. Będzie parę sekund wolniej niż na składaku za podobną cenę, ale wolę się wkurzać na parę sekund niż na dwa tygodnie jak padnie jakaś część i pojedzie na gwarancję.

  2. #392

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ku6i Zobacz posta
    Jestem na podobnym etapie i doszedłem do wniosku, że chyba trzeba olać wszystkich chałupników i kupić na allegro jakiegoś Della Vostro. Ceny dosyć przystępne i 3 lata gwarancji next business day. Będzie parę sekund wolniej niż na składaku za podobną cenę, ale wolę się wkurzać na parę sekund niż na dwa tygodnie jak padnie jakaś część i pojedzie na gwarancję.
    dell tez sprzedaje stacjonarki

    edit: teraz zobaczylem, ze niektore ich stacjonarki obecnie sie nazywaja tez vostro :> sry

  3. #393

  4. #394

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez LordRamzes Zobacz posta
    a podliczając koszty przesyłki wychodzi na to samo albo drożej albo ewentualne przejazdy
    Not true (nie zawsze). Różnica w zwykłym SSD potrafi być ogromna, np 350 w 1 sklepie, 400 w drugim. 50zł by przesyłka nie kosztowała. Po drugie, kupuje się w takich sklepach, gdzie można odebrać produkt w swoim mieście lub niedaleko. Produkt przysłany na sklepie leży tydzień i czeka na odbiór, więc można mając już wszystko pojechać raz na miasto, odwiedzić kilka sklepów, zebrać rzeczy i pojechać do domu.

    Zresztą, rób jak chcesz, też ostatnio kupowałem składaka, zakup w częściach z odbiorem w punktach w Rzeszowie/Sokołowie wyniósł mnie dużo taniej niż w jakimkolwiek innym sklepie kupując wszystko razem.
    ;]

  5. #395
    Gaduła
    Dołączył
    04 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    3 609

    Domyślnie

    W znanym wszystkim, mam nadzieję filmie "I kto to mówi?", była taka scena w kuchni, kiedy Trawolta przedstawia właśnie punkt widzenia na tanie życie.

    Gorąco polecam wszystkim, którym zamieszkała w kieszeni jadowita gadzina.

    Można sobie złożyć również samochód i nazwać go "SAM", ale to jest dobre jedynie dla hobbystów.

    Jeśli ktoś lubi mieć święty spokój, to najlepiej zakupić jednak markowy sprzęt z dobrym supportem.
    Medice, cura te ipsum.

  6. #396

    Domyślnie

    Dobry support to reakcja od zgłoszenia 4h
    "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - S. Lem

  7. #397

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aeon88 Zobacz posta
    Not true .
    Polacy nie gęsi swój język mają ..... , przepraszam ale uszanuj to
    Sabinki dwie, Nikony dwa ,nikkory dwa ,tamrony dwa i ryba

    WWW-makro widoki itd [/COLOR]

Strona 40 z 40 PierwszyPierwszy ... 30383940

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •