Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36
  1. #31

    Domyślnie

    ZA jm! Uważam podobnie... Co za problem skoro jesteś z Poznania jak ja spotkac sie i cyknac dwoma body po jednej fotce tego samego ujecia i miejsca o tym samym czasie i ustawieniach?

    Ehhh... Coś krecisz...
    Nikon D80, Nikon F50, Zenit, Nikkor AF-S 24-85 mm 3,5-4,5 G; Nikkor 28-80 mm 3,5-5,6 D; Nikkor 50 mm 1,8 D; Jupiter 135 mm 3,5; Nikon SB-24 Szukam kolejnego szkła

  2. #32

    Domyślnie

    może i coś kręcę ale mój aparat jest drugi raz w serwisie i jest naprawiany więc to chyba o czymś świadczy. Poza tym jakbyście czytali dokładnie to byście doczytali, że oprócz niedoświetlania jest jeszcze problem z brakiem ostrości i problemami z auto focusem a tego nie widać na zmniejszonych zdjęciach, jak z resztą napisał jm "bzdura - zmniejszenie może powodować utratę szczegółów pogorszenie jakości ale nie zmianę naświetlenia - idiotyzmy opowiadasz!", więc o co chodzi. Poza tym "cykałem" fotki innymi D80 i było chyba lepiej ale nie miałem odniesienia więc jest to odczucie subiektywne.
    Moją intencją było znalezienie innych przypadków i potwierdzenie jerzemu110, że mam też taki problem i jak widać do tego nie trzeba się pastwić nad ani moimi ani jerzego zdjęciami. I udało się bo już wiem o 3 przypadkach. Nic mi po tym, że mi powiecie że zdjecia są dobre albo złe. Są gorsze od tych wykonanych D50 i już. Koniec tematu.
    Jak będę chciał opinii na temat mich zdjęć to opublikuję je na www.
    Proponuje aby niezainteresowani przerzucili się na inny wątek bo potem trudno znaleźć ważne informacje.

  3. #33

    Domyślnie

    Wiesz co, po kolei:
    1) jm to kobieta
    2) Napisałeś raptem 6 postów, a już zraziłeś do siebie niektórych użytkowników, w tym mnie
    3) Piszesz, że szukasz osób z podobnymi doświadczeniami, a reszta niech się odwali. To wiedz, że ja na tym forum napisałem kiedyś kilkaset postów w temacie prześwietlania przy pomiarze matrycowym D80 i wiem, że aby pomóc, trzeba rozmawiać i pokazywać zdjęcia, a nie tylko machać rękoma.
    4) Ale ponieważ nie chcesz słuchać innych, którzy dobrze radzą, jesteś arogancki i wystąpiły okoliczności, które opisałem w punkcie (2), rzeczywiście nie ma sensu pomagać. Już nie będę konwersował z Tobą w tym wątku. Pomyślnego serwisowania aparatu.

  4. #34

    Domyślnie

    Roninpl, człowieku, ludzie tutaj chcą Ci pomóc a Ty masz takie dziwne zagrywki. śmiem myśleć ze to wszystko to jakaś podpucha jakiegoś C lub O.
    W życiu piękne są tylko chwile.......

  5. #35

    Domyślnie

    ...To wiedz, że ja na tym forum napisałem kiedyś kilkaset postów w temacie prześwietlania przy pomiarze matrycowym D80 i wiem, że aby pomóc, trzeba rozmawiać i pokazywać zdjęcia, a nie tylko machać rękoma.

    potwierdzam, Zbigniew dzięki za maila z dziś
    ... aparacik + chęci to nie wszystko ...

  6. #36

    Domyślnie

    I TACY ludzie są z Poznania... Koleś! Sam se bruździsz! Po kiego grzyba żeś się na forum pakował jak rozmawiasz niczym potłuczony!

    Brak słów... SAYONARA !
    Nikon D80, Nikon F50, Zenit, Nikkor AF-S 24-85 mm 3,5-4,5 G; Nikkor 28-80 mm 3,5-5,6 D; Nikkor 50 mm 1,8 D; Jupiter 135 mm 3,5; Nikon SB-24 Szukam kolejnego szkła

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •