Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Żar - wyścig górski

    oczywiście byłem na lotnisku, ale jak coś głośniej pracuje od silnika lotniczego to ........ i polazłem.
    4,7 km pod górę, dla każdego byle mieć klatkę i coś tam jeszcze, zabawa doskonała. Wprawdzie tutaj próżno szukać szutrowych poślizgów i "hopek" ale emocje (zwłaszcza rodzin i przyjaciół ogromne). Kilka fotek z całego mnóstwa:

    1. znany już wam uczestnik (na innym zakręcie)


    2. jego starszy kolega


    3.klasa wyższa


    4. urwana rura... to dopiero efekt


    5. najszybsza pomoc stomatologiczna


    6. zawodowcy....


    przepraszam za ilość fotek ale " ścigacze" będą tu zaglądać ..może nawet się zapiszą, zreszta Nikoniarzy na rajdzie widziałem chyba więcej niz C......... nasi górą
    pozdrawiam RG
    każde zdjęcie można zrobić inaczej, lecz nie wiadomo czy lepiej

  2. #2

    Domyślnie

    no dla mnie super ,bardzo dobra jakosc zdjec ,fajne kadry -gratuluje

  3. #3

    Domyślnie

    bardzo fajne ... tylko te na wprost troszeczke malo dynamiczne ... ale to niestety asfalt i nie ma kurzu, blota i latajacych kamieni
    Nikon D80 l S 17-70 Macro HSM l N 50/1.8 l T 55-200 l SB400 l kilka filtrów i duze checi

  4. #4

    Domyślnie

    4-czka fajna.. fajnie pokazales lancerka. tez wrzucilem mojego ale chyba mniej ciekawie wyglada.
    FX

  5. #5

    Domyślnie

    kemyr gdzie stałeś na przejazdach?
    każde zdjęcie można zrobić inaczej, lecz nie wiadomo czy lepiej

  6. #6

    Domyślnie

    Witam
    też byłem na tym rajdzie...stałem dwa zakręty niżej fajna imprezka

    co do zdjęć fajne kadry... 1 najlepsza
    Pozdrawiam
    MimikM

  7. #7

    Domyślnie

    2 zakręty niżej.... lotnisko?

    ten był największy "gigant"


    szkoda że nie zrobiliśmy "zlotu okolicznościowego" RG
    każde zdjęcie można zrobić inaczej, lecz nie wiadomo czy lepiej

  8. #8

    Domyślnie

    Witam
    tak stałem zaraz nad lotniskiem...

    hm prawie jak subaru
    Pozdrawiam
    MimikM

  9. #9

    Domyślnie

    ja stalem najpierw przy szkole szybowcowej czy jak kto woli "nad lotniskiem". potem jedna patelnia wyzej w krzakach.. (przy okazji zarysowalem sobie jakims chaszczem szara poloweczke :/ ).
    FX

  10. #10

    Domyślnie

    Bardzo dobre zdjęcia, czujesz rajdowy klimat, dawno tu na forum nie widziałem tak dobrych zdjęć. Co do imprezki była to impreza w której mogli się zmierzyć zawodnicy z licencjami oraz amatorzy choć mieli swoje oddzielne klasyfikacje.
    Niejednokrotnie amatorzy walczyli jak równy z równym z zawodowcami, przykładem może tu być Marcin Świder walczący z kolegą Szeją. Natomiast jeśli mogę to dodam parę słów o zawodnikach. zdj. nr 1 Marcin Kwaśny b. szybki zawodnik w diabelskim pudełku o mocy ponad 100KM. Zdj 2. kolega Koprzywa. Zdj 3. Jarek Szeja uczestnik Pucharu PZM tzw II rajdowej ligi. Jeżdżący bardzo widowiskowo i na dodatek szybko w tym roku ze zmiennym szczęściem. Zdj. 4 to nie rura tylko wał napędowy a auto prawdziwa szatańska wydumka 1000kg ponad 400KM kierowca na razie uczący sie panowania nad tym potworem. Zdj 5 Marcin Świder amator szybszy od wielu zawodowców. Zdj 6 Grzegorz Duda - stały uczestnik GSMP od kilku lat, wierny EVO VI tutaj w wersji A-grupowej dodatkowo bez tzw zwężki na turbo, zwyciezca zawodów. Zdj Prawie jak Subaru. kolega Grondal również stały uczestnik Pucharu PZM.
    Zbudować dom, spłodzić syna, wstawić EVO do garażu... niekoniecznie w tej kolejności

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •