Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Babcia

  1. #1

    Domyślnie Babcia

    Moja ukochana babcia.

    Jestem zadowolony z efektu jaki mi wyszedł, bo nie każde zdjęcie się da tak zrobić.
    www.kali.ownlog.com | usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  2. #2

    Domyślnie

    a szanowna babcia tez zadowolona ? Bo kolorystyka cokolwiek ryzykowna...
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  3. #3

    Domyślnie

    nie pokaże jej bo jak zwykle powie że brzydko wyszło i co z niej zrobiłem jak to zwykle ona
    www.kali.ownlog.com | usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  4. #4

    Domyślnie

    fajna babeczka
    ladny kadr i fajnym katem strzelone. podoba mi sie tez obrobka.
    pozdr, slavko slavcic - http://slavcic.blogspot.com

  5. #5

    Domyślnie

    oj obfotografowales te babunie ,i tym razem bez grafitu ,ok-pozdrawiam

  6. #6

    Domyślnie

    bardzo udane zdjécie, ja bym tylko lekko dopalil babci lewy policzek, bo troche w cieniu ginie, ale doslownie lekko.
    troche szkoda ostrych krawedzi cienia od okularow i pod brodá, a kolorystyka ? swietna moim zdaniem, moze troche ciasniejszy kadr bym zrobil i dal ciemniejsze tlo.
    ogolnie fajnie wyszlo

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    oj obfotografowales te babunie ,i tym razem bez grafitu ,ok-pozdrawiam
    to nie ta sama babcia co w dziale grafiki to druga babcia
    www.kali.ownlog.com | usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacoslavgth Zobacz posta
    bardzo udane zdjécie, ja bym tylko lekko dopalil babci lewy policzek, bo troche w cieniu ginie, ale doslownie lekko.
    troche szkoda ostrych krawedzi cienia od okularow i pod brodá, a kolorystyka ? swietna moim zdaniem, moze troche ciasniejszy kadr bym zrobil i dal ciemniejsze tlo.
    ogolnie fajnie wyszlo
    ja bym nie dopalal ,bo ma przez to w sobie jakas tajemnice ,nieraz nie warto wszystkiego obnazac,tym bardziej ze modelka ma swoj wiek -a fotka jest naprawde dobra

  9. #9

    Domyślnie

    no moze troche przesadzilem z tym dopaleniem, moze zle sie wyrazilem, poprostu moim zdaniem cien jest za gléboki, a co do faktu ze fotka jest naprawde niezla, zgadzam sie w 100%

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacoslavgth Zobacz posta
    bardzo udane zdjécie, ja bym tylko lekko dopalil babci lewy policzek, bo troche w cieniu ginie, ale doslownie lekko.
    troche szkoda ostrych krawedzi cienia od okularow i pod brodá, a kolorystyka ? swietna moim zdaniem, moze troche ciasniejszy kadr bym zrobil i dal ciemniejsze tlo.
    ogolnie fajnie wyszlo
    czarne tło by tutaj nie pasowało moim zdaniem. lewy policzek troszke przyciemniał, bo przyciemniłem czarny kolor, a cień od googli to wynik lampy odbitej od sufitu, a ostre krawedzie od wyostrzania zapewne
    www.kali.ownlog.com | usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •